Sayfa 328/808 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 6459 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Reyis ikramiyeyi 3 bin değil, Cumhuriyet bayramındaki gibi 5 bin gayme yapsaydı, oyu epey artardı.

Bir kere ikramiyenin adını 5 bin gayme koymuşsun, bunu 3 bin gaymeye indirirsen Morcuklar bile ayar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Ben olsam basardim 5 bin 10 bin zammi emeklilere

Kesin secimleri kazanirdi

secimden bir gun sonra herseye zam

Verdigi paralari catir catir geri alirdi

Bu kadar basit bir seyi neden dusunemediler acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Halk, KK ve meral gibi emeklinin hakkını verdikleri EYT lilerden oy devşireceğini düşünenleri tarihin çöp kutusuna atarak ayağa kalktı...

Bu tarihte olmayan gerçek bir devrimdir.

Sandıkta görevliydik.

Tarihte yaşanmadığı üzere her açılan oyun CHP ye gittiğini görünce içimde bir ışık parlaması oldu.
    Evet aynı duyguyu bende yaşadım. İstanbul'da ...

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Bence, emekli, kanirta kanirta aldi intikamini.

Bir dahakine bu reziller kalmaz o makamlarda.
    Düşüş trendi başladıktan sonra artık kendilerine göre iyi de yapsalar kötüde yapsalar insanlar tarafından teveccüh görmeyecekler. Bizim göçmenlerde bir söz vardır tam da bu durumu anlatır. MAYMUN GÖZÜNÜ AÇTI ....

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Derin yoksulluktan kurtulmak için Erken Seçim şart....

Derin zenginlerin Derin yoksulluğa ittiği Halk, Tepkisini CHP üzerinden gösterdi...Şimdi görev sırası CHP de....Melisa çayı zamanı değil...
    Bu şartlarda yani ''MEŞRUİYET'i sorgulanan bir yönetimin olduğu yere ki genel seçimleri nasıl kazandığını herkes biliyor yabancı yatırımcı gelmez. Ben 2 gündür borsadaki satışları buna bağlıyorum. Eğer bayramdan sonra da bu durum devam ederse ki bana göre edecek gibi duruyor. S..ke s..ke bu ülke seçime gidip iktidarı sandığa gömdükten sonra yeni yönetim ve yeni umutlarla yeni yüzlerle yoluna devam edecektir. BENCE BAŞKA ÇIKIŞ YOLU YOKTUR. 10 senedir bu hükümetin kaldığı her gün bu ülkeye zarar yazar diyordum. Şimdi kaldıkları her saniye zarardır bu ülkeye diyorum. HER ŞEYİN BİR SONU VARDIR KABULLENİP GİTSİNLER...

6. Erzurum,Konya,Adapazarı...vs emekli vatandaş yaşamıyor mu?
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Erzurum,Konya,Adapazarı...vs emekli vatandaş yaşamıyor mu?
    Yasamasina yasiyor da acliktan memnunlar herhalde.

8.  Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Erzurum,Konya,Adapazarı...vs emekli vatandaş yaşamıyor mu?
    Ben hem Adapazarı'nda hem de İstanbul'da yaşıyorum. Adapazarı'ndakiler fotosentez yaparak yaşıyorlar. Evden öğlen çıkarlar. Camiye en yakın parkta yeşillikte otururlar. Zikir çeker gibi reis çok yaşa derler. İkindiden sonra dönüşe geçerler. Tarım Krediye veya BİM e uğrarlar. Oradan eve geçerken mutlaka muhtara uğrarlar o da malum Akepe lidir. Oradan eve teşrif ederler. Arada kadın-erkek ayrı termallere göç ederler göç mevsiminde... Benim bildiğim bu kadar..

Sayfa 328/808 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •