Sayfa 542/681 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon
Arama sonucu : 5445 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Tokat ilimizin Sulusaray ilçesinde, saat 18.11’de, 5.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. / Afad

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tokatta şiddetli bir deprem meydana geldi
    Rabbim korudu.....bu sefer çok şiddetliydi....yüzeye yakın.....Gücün ALLLAH ta olduğunu bir kez daha hatırlamış olduk......
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

3.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Rabbim korudu.....bu sefer çok şiddetliydi....yüzeye yakın.....Gücün ALLLAH ta olduğunu bir kez daha hatırlamış olduk......
    Deprem benim köyümün 10 km kuş bakışı uzağında ki bölgede olmuş. Çok hasar yok ama boraz hasar ve yıkıntılar varmış. Kendi köyüm için söyleyebilirim. Allah beterinden korusun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,084
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Deprem benim köyümün 10 km kuş bakışı uzağında ki bölgede olmuş. Çok hasar yok ama boraz hasar ve yıkıntılar varmış. Kendi köyüm için söyleyebilirim. Allah beterinden korusun.
    Geçmiş olsun!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,084
     Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Bu para işinde kimseye güven olmaz .

Bir esnaf geçtiğimiz aylarda bin kilo civarı altın borçlanarak batırdığını duyduk .

Sayfa 542/681 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •