Sayfa 944/999 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 7,545 - 7,552 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Nisan ayında dış ticaret açığı bir önceki yıla göre %12,9 artarak 9 milyar 863 milyon dolara çıktı.

Şimşek rekora gidiyor.
    10 Milyar dolar muhtemelen Mayıs ayında geçildi.
    11,12,13....

https://tr.investing.com/news/econom...ne-ckt-2873865
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

2.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Nisan ayında dış ticaret açığı bir önceki yıla göre %12,9 artarak 9 milyar 863 milyon dolara çıktı.

Şimşek rekora gidiyor.
    11,12,13....

Düşük kur, keriz treyd’e devamke.

Biri rasyonel politikalara geri dönüyoruz mu demişti.

3.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    Nisan ayında dış ticaret açığı bir önceki yıla göre %12,9 artarak 9 milyar 863 milyon dolara çıktı.

Şimşek rekora gidiyor.
    11,12,13....

yok düşüş bklioz dio

enerji kullanımında azalış ve turizm derken memed abim hesabını yapmış

4. Reha bey Kütahya Domaniç te konut ve arazi satışında rekorlar yaşanıyormuş diye bir haber okudum. Hayır mı petrol mü, altın mı, hazinemi ne var oralarda.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Mudurum, duzeltme icin tesekkurler, Olcay KILAVUZ olarak degistirdim zihnimde.

Bu konuda iki supheli taraf var, cinayeti isleyen cete ve ona bu isi veren, azmettiriciler.

Sonucta bu isin kararini Bahceli verdiye kadar gider bu is, o yuzden herkes hukuk varmis gibi oynamak durumunda.

Anladigim MHP, bizim dahlimiz yok bu Olcay iti yaptirdi diye siyrilmak dusuncesinde gibi geliyor bana.

Diger yandan, simdi ki IcIsleri Bakani'nin polis sefleri ile SOYLU'nun polis sefleri arasinda emniyette bir itisme var.

Muhtemelen MHP egiliminde olanlar tasviye edilecek.

Is'te bu iki nedenden oturu Bahceli ihale bana kalacak endisesi icerisinde, o nedenle teklifiniz neyse getirin dedi gecen hafta.

Eger benim okumam dogru ise bu teklifi ismini anmadan CHP'ye yapti.

Ayrica bugun Destici gibi luzumlu (!) biri cikti, 10.000 TL. ikramiye, 5.000 TL seyanen zam diye basin toplantisi yapti.

Bence de emekliye kemik bile atmaz bunlar ama gelismelerin seyri bu.

Emekli maaslari asgari ucret seviyesine cikarilsa, 10.000 de ikramiye verse dahi bu millet bir daha bunlara oy vermeyecegini en iyi AKP'liler biliyor, MHP'de bu sonsuz zillet altindan nasil kurtulurum plani icerisinde diye dusunuyorum.

Bakalim neler olacak.

Bekleyip gorecegiz.
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Valla sana şöyle bakınca, hakikaten masum olduğunuzu anlıyorum...
    Is'te sorun da bu, tum vatandaslar da bence ayni fikirde.

Bahceli'nin bu algiyi kirmasi icin, suclulari adalete teslim etmesi sart.

Yoksa bedeli kendi odeyecek.

6. Eger Bahceli'nin altindaki zemin kayarsa, Reis'i onu oyle bir yuce divana yollar ki, sasar kalirsiniz.

Ingiliz Memed'e meydanlarda neler demisti hatirlayin.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Reha bey Kütahya Domaniç te konut ve arazi satışında rekorlar yaşanıyormuş diye bir haber okudum. Hayır mı petrol mü, altın mı, hazinemi ne var oralarda.
    Efendim henüz ben bir şey duymadım, Domaniç belde irisi bir yerleşimdir maden yoktur, orman ve tarım açısından zengin bakir, sakin bir yerdir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    1 derecem fetöcü amirimin yüzünden gitmişti, o zaman fetö değildi tabi adam başımıza sorumlu doktor oldu ben zavallı bir ambulans şoförü her fırsatta fettullah gülene küfürü basıyorum Türkiyenin humeynisi bu diyorum tabii takıştık doktorla ama asla geri adım atmadım, biyere gönderemediler akp yönetiminde arkadaşlarım vardı, sonunda nemi oldu o dokdorum fetöden içeri tıkılmış, sevindimmi asla gerçekten üzüldüm
    Size katılamayacağım, sizin de başınıza gelmiş Fetöcüler kadar hain, alçak sıfat bile bulamayacağım yaratıklardır.

Başına bunlar yüzünden bir şeyler gelenler, bilhassa askeri öğrenciler ve pilotlar benim dediklerimi teyit edeceklerdir.

Sınav hırsızlıkları falan, daha bir sürü ş e r ef sizlikleri vardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 944/999 İlkİlk ... 444844894934942943944945946954994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •