Sayfa 449/771 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 6163 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    18 yaşından büyük erkek evladı olan arkadaşlar çocuklarınızın kredi kartı hesabını banka hesabını kontrol edin. Gençler de bir çeşit kumar oyunu varmış. 2000 TL ye 600 bin kazanıyorsun ya da kaybediyorsun öyle bir akım. Gençler de yaygın olarak kullanılıyormuş. Bizde bizim damat sayesinde ufak bir sıyrıkla öğrenmiş olduk böyle bir şeyin olduğunu. Hatta etraftan öğrendiğim bir çok esnaf işi gücü bırakıp bunu oynuyormuş.

Çocuklara Gençlere hemen NKOLAY vb masrafsız bir bankadan hesap açın, küçükse kendi adınıza, büyükse kendi adlarına.

Harçlıkları ile Fon alıp satsınlar. Yatırım yapmayı öğrensinler. Yatırım yapmayı genç yaşta öğretin. En temiz yatırım da Yatırım fonu. Nkolay vb bazı bankalarda hesap işletim ücreti ve mkk ücreti yok, havale eft ücreti yok.

Boş kalan beyin kendini öğütür. Bir şeye sarılsınlar. En güzeli ve risksiz de Yatırım Fonu alıp satmaları.

Şiddetle tavsiye ederim. Her genci fonlara yatırım yapmaya teşvik edin ve öğretin ki genç yaşta, ileride kimsenin kölesi olmasınlar, özgür olsunlar.

Alıştırırsanız, eskiden kumar kripto oyun vb konuşan küçükler azıcık parası olsa artık hangi fonu alayım diye soruyorlar. Deneyin görün.

Ramazan bitti etli butlu, bol alkollü, yoğun dumanlı bir konu bulunda, fikirlerimizi şeyedelim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ramazan bitti etli butlu, bol alkollü, yoğun dumanlı bir konu bulunda, fikirlerimizi şeyedelim.
    buldum.. hadi kolay gelsin

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Abi müsaitsen Ayhan başkan ile sana karnımız aç misafir olarak geleceğiz o rakı ciğer yiyecek ben meze ve ciğer yiyeceğim.

5. 43 kişinin gözaltına alındığı eylemde türbanlı bir genç kadına tokat atan bir kadın komiserin sert müdahalesi de kameralara yansıdı. Söz konusu müdahalenin ardından İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 2 emniyet personelinin açığa alındığını duyurmuştu ancak genç kadına tokat atan polis amirinin açığa alınıp alınmadığı bilinmiyordu.

Eyleme yönelik yapılan müdahalesinin orantısız olduğu bu şekilde müdahalenin hukuka uygun olmadığı nedeniyle ilgili polis memurunun açığa alındığı emniyet kaynaklarınca gazetemize ifade edildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

Emniyetin icindeki pislikler temizlenmeli.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    43 kişinin gözaltına alındığı eylemde türbanlı bir genç kadına tokat atan bir kadın komiserin sert müdahalesi de kameralara yansıdı. Söz konusu müdahalenin ardından İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 2 emniyet personelinin açığa alındığını duyurmuştu ancak genç kadına tokat atan polis amirinin açığa alınıp alınmadığı bilinmiyordu.

Eyleme yönelik yapılan müdahalesinin orantısız olduğu bu şekilde müdahalenin hukuka uygun olmadığı nedeniyle ilgili polis memurunun açığa alındığı emniyet kaynaklarınca gazetemize ifade edildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ource=Anasayfa

Emniyetin icindeki pislikler temizlenmeli.
    Kamera kayitlari var.

Kendini nasil savunacak acaba.

Ben kendimi bir bok sanarak, kendimi hakim ve savcinin yerine koydum dese, ceza kanunda boyle bir ceza yok.

Attigi o tokadin bu devletin temelini yikmak oldugunu, rutbeli bir polis memuru nasil bilmez.

Sayin vali, kalk o koltuktan kalk.

Ne polisin ne sen yakismiyorsunuz o makamlara.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi müsaitsen Ayhan başkan ile sana karnımız aç misafir olarak geleceğiz o rakı ciğer yiyecek ben meze ve ciğer yiyeceğim.

Tavşanlı da rakı içecek yer zaten yok da, lokantalarda bile ciğer kavurma var mı bilmiyorum?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Bu hadise Kanada'da olsa, o polis, sirali amirler ve Icisleri Bakani ucmustu.

O tokadi atan polis hapse girmisti, ustelik o tokat atilan kadinin omur boyu dis faturasi odemeye mahkum edilmisti.

Bunlar simdi aciga aldik ya..! diyecekler, utanmasi olmayan birkaci da kiniyoruz der gecer.

Sayfa 449/771 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •