Sayfa 283/691 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon
Arama sonucu : 5528 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Abi deva ve gelecek memleket DP seçime girmedi mi. Saadetlileri ayrı tutuyorum muhtemelen CHP ye verdiler çoğu. Bu arada ben CHP %30 u geçer dedim başkan şahit. Bu kadar da tahmin etmiyordum. Ama onun %10 u emanet oy olabilir

Akp / Nebi Hatipoğlu : Eskişehirli hemşehrilerim demokratik zemin içerisinde kararlarını verdiler.
    Sayın Ayşe Ünlüce'yi tebrik ediyor ve görevinde başarılar diliyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bu seçim sonuçlarına göre CHP yrp iyi ve saadet ittifakı ve arkadan da den destek verirse anayasa değişecek çoğunluğu alınır. Tek başına iktidar yolu açılır.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Emekliye 10 bin gayme yeter, kira sınırlaması aklıma ilk gelen sebepler.
    Yazmistik, sonuclarina katlanir diye, simdi en kisa zamanda oradan indirilecek, bekleyin gorun.

bu hareketlilik varken usd yi hafif salarlar, bir kaç güne kimse anlamadan 35 olur mu ?!

Muharrem ince : Bu seçimin galibi Cumhuriyet Halk Partisi’dir, seçilen belediye başkanlarını kutluyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Bu akşam konuşmayabilir, konuşursa da balkonda konuşmaz diyorlar.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu akşam konuşmayabilir, konuşursa da balkonda konuşmaz diyorlar.
    Balkonu yıkamışlar ıslakmış kaydırabilir
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 283/691 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •