Sayfa 426/665 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon
Arama sonucu : 5319 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Viopta oldu tokatçı ve ekürüsü tatile erken çıktılar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Onların mantığı şu.
    Haram helal farketmez ver Allah'ım
    Kulun seçmez yer Allah'ım

10 bin çoktu zaten, 7.500 gayme gayet yeterliydi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ben de buraya Gazze ile ilgili bir kaç bir şey yazdım, kimseye de geydirmedim, onlar da silindi.

Yönetime soramayacak bir kişi değilim ama, aklım ermedi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Çinliler akın akın Gümüşe saldırıyorlar. Hayırlara gitsin inşallah.

Çinliler kafaya koymuşlar galiba. Amerika daki bütün fiziki Gümüşleri zorla Şangay a taşıttıracaklar. Ölümüne gümüş alıyorlar. Amerikan ve Avrupa enflasyonu %10 ları çok rahat geçer bu sene ve öbür seneye. Gümüş değer zincirindeki en önemli ürün. Bakır da Gümüşe katılırsa hiper enflasyon sarmalı ABD ekonomisinin kapısını iki kere çalar.

Bu grafik neden önemli COMEX borsası ile SGE borsasındaki Gümüş farkı öyle açıldı ki dev balina bir yatırımcı Comex den fizikiyi yükleyip Çin de satsa %5 kar ediyor. Böyle bir kar Amerikada Gümüş rezervlerinin bir süre sonra sıfırlanmasına yol açar ve Amerikan ekonomisinin çökmesine yol açar.

Bu olmasın diye COMEX deki Gümüş fiyatını SGE ile aynı tutmak zorunda kalırsa ki şu anda böyle oluyor, bu defada Amerika borsalarındaki Gümüş ETF fiyatları ve spot gümüş fiyatı aşırı hızlı yükseliyor.

Bir süre sonra Amerikadaki Gümüş işlemlerini komple kapatabilirler, ancak Çin bunu yapmaya devam ederse ancak o zaman da Gümüş karaborsa üzerinden black market de el altından işlem görüp daha da farklı konular gündeme gelir.

6. https://tr.investing.com/currencies/xau-xag
    Gümüş 27.9 larda sırada Altının hareketi var tekrar 90 oranına ulaşmak için buda altının onsunun 2511 dolarlara gelmesi demek.
    Bu Cuma kapanışında beklenebilir.
    Heikenashi.

7. https://m.youtube.com/shorts/2jqyEC_Ws4Y

Bu emekli dayı da dertli.

Ticaret Bakanlığı, 54 ürün grubu altında yer alan ürünlerin İsrail'e ihracatını kısıtladı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 426/665 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •