Sayfa 61/646 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 5164 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by Megastone Yazıyı Oku
    avrupa insan haklarımahkemesi aleviliğin bir din olduğuna karar verdi zaten alevi dini bir Türk diniydiarap osmanlı saldırı ve baskısıyla arap dinin şii mezhebine monte edildi zamanla siyasal islamcılar ve diyanetin mollarının saldırılarıyla baskı altına alındı ekonomik ve siyasai saldırılara uğradılar hakları verilmedi ödedikleri vergilerle diyanetin molları beslendi hala besleniyor devlet kurumunda yer verilmiyor terörist muamelesi yapılıyor ahlaksızca ağır ithamlarda bulunuluyor göktürklerin dini gibi yokedilmeye çalışılıyor alevilik dini arapların fiziki dinine benzemez ruhani bir dindir temel insan hak ve özgürlüklerini esas alır yüce TANRI nın insanda olduğuna bilir ve inanır cem evlerinin varlığına siyasal islamcılar ve diyanetin molları tahammül edemiyorlar yargıcları kutlamak lazım zaten arapların dinine benzemediğni farketmişler
    Avrupa İnsan Hakları Mahkemesini tebrik ederim, ben bir adım daha öteye gideyim Diyanete ayrılan bütçenin kişi başına düşen payın alevi, hristiyan, musevi, atayist, zerdüşt artık ne kadar inanç varsa, bu kişilere vergi iadesi olarak geri verilmesi lâzım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Turgut deyince aklıma geldi, Özal döneminde Gırgır dergisi pahalılığı protesto etmek için fiyatını Turgut kafası ile verirdi Fiyatı= 7 Turgut gibi

Görsel yükleyemedim

1 Turgut = 1 Tavşanlı

1 Turgut = 2 Bayburt
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Avrupa İnsan Hakları Mahkemesini tebrik ederim, ben bir adım daha öteye gideyim Diyanete ayrılan bütçenin kişi başına düşen payın alevi, hristiyan, musevi, atayist, zerdüşt artık ne kadar inanç varsa, bu kişilere vergi iadesi olarak geri verilmesi lâzım.
    Bir adımdan da öteye gideyim, benden inanç vergisi kesin demeyenler dışında, diyanete bütçe verilmesin.

1 Milyon kişi kalmaz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bir adımdan da öteye gideyim, benden inanç vergisi kesin demeyenler dışında, diyanete bütçe verilmesin.

1 Milyon kişi kalmaz.
    Türkiye diyanetin bütçesinin camiye gidenlerden toplanan paralarla karşılanmasını tartışmalı ama insanlar korkuyorlar siyasal islamcılarla yanaşmaları bunun tartışılmasından çok korkarlar birileri bunu gündeme getirmeli kamu oyu oluşturmalı bu bir yurtseverliktir mollalar ve siyasal islamcılar cumhuriyetimizi yıkmak için sinsice adım adım ilerliyorlar alıştırma yapıyorlar

DMM: Bazı basın yayın organlarında yer alan, "Dolar kurunun 15 gün sonraki seviyesi belli oldu”, “Dolar, 15 gün sonra 40 TL olacak", "Merkez Bankası’nın raporu sızdı” şeklindeki iddialar doğru değildir

DDM: Doların 15 gün sonra 40 TL olacağına dair herhangi bir rapor kesinlikle yoktur. Söz konusu asılsız haberlerde, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının her ay yayınladığı Piyasa Katılımcıları Anketi manipülatif şekilde dezenformasyona konu edilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

böyle açıklama sonucunda 40 mı olacak !!!
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    DMM: Bazı basın yayın organlarında yer alan, "Dolar kurunun 15 gün sonraki seviyesi belli oldu”, “Dolar, 15 gün sonra 40 TL olacak", "Merkez Bankası’nın raporu sızdı” şeklindeki iddialar doğru değildir

DDM: Doların 15 gün sonra 40 TL olacağına dair herhangi bir rapor kesinlikle yoktur. Söz konusu asılsız haberlerde, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasının her ay yayınladığı Piyasa Katılımcıları Anketi manipülatif şekilde dezenformasyona konu edilmiştir
    Son düzenleme : hayek; 17-03-2024 saat: 01:32.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    DMM: Bazı basın yayın organlarında yer alan, "Dolar kurunun 15 gün sonraki seviyesi belli olduâ€, “Dolar, 15 gün sonra 40 TL olacak", "Merkez Bankası’nın raporu sızdı†şeklindeki iddialar doğru değildir

Türkçe tercümesi 15 gün sonra, dolar gayme XX lira.

XX yerine rakamı siz yazın, dolar 10 gayme olacak deyeni götürüyorlar.

Sonra duruşma günü, mahkeme hâkimi ve nöbetçi hakim ortadan kayboluyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Silivri soğuk değilmiş, zaten yazda geliyor yemeklerde iyi diyorlar, ramazan sonrası rakı problemini halletseler, bende gireceğim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 61/646 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •