Sayfa 77/726 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon
Arama sonucu : 5805 madde; 609 - 616 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

5 Kişi derhal gözaltına alındı falan yazıyorsa, bir nebze bir şey vardır.

Haaa... 1 Gün sonra serbest bırakılır falan, ama soruşturma dendi mi, şalterlerim atar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Reyis Gassarayın top depiştirme sahası açılışında yuhalandı ya, artık stadlarda ahalinin çıkarttığı gazın kokusundan adam tanıma sistemi vardır.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bu arada bir markette dedim Migros�ta demedim ki .

Bu kazıkçı market olan bir market adı lazım değil ama kasap peynir şarküteri reyonu ucuzmuş onu farkettim .

314 tl ye kıyma 344 tl kuşbaşı bile vardı . Pastırma kavurma da ucuzdu .

Ama Üç haneli fiyata karpuzun kilosunu satıyordu .

Kazıkçı olması normal sonuçta karşısında bim a101 bile tutunamadı kapattı gitti yerine lüks restoran geldi kiralar kol gibi olunca .

Gıda niye öyle onu anlamadım belki de seçim öncesi yad ramazan diye indirim yapın diye sufle verilmesi
    Irmaklar markette gördüm kıyma 314 kuşbaşı 344 lira. Ama peynir reyonu ucuz mu derseniz değil.

Peynirde en ucuzlar büyük zincirlerin kampanyaları. Bugün migrosta ikincisi yüzde 50 gram indirimlide 4 kilo içim kaşar aldım. Kilosu 187 liraya geldi. Attım dolabın dondurucusuna.

Carfurda da bisküvilerde 1 alana 1 bedava vardı. Millet adeta yağmalamıştı. Saat 3 gibi gittim. Çoğu raf silme boşalmıştı. Kalanların yağmasına ben de katıldım. 400 liralık bisküvi aldım attım stoka. Diyabet hastası potansiyelli biri olarak Artık hangi akılla böyle yaptıysam kendime hayret ediyorum.

Ağız bakım ürünlerinde de 1 alana 1 bedava vardı migrosta. 4 tanede oradan stok.

Yalnız bu yüzde 50 indirimleri gördükçe müthiş bir kar oranıyla satış yaptıklarına şahit oldum. 34 liralık bisküviler 17 liraya satılıyordu örneğin. Normal fiyatlarda muazzam bir kar var demek.

Kaçıran üzülmesin. Bisküvi indirimi yarın da migrosta başlıyormuş.
    Son düzenleme : kelebekx; 18-03-2024 saat: 00:33.

4.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Irmaklar markette gördüm kıyma 314 kuşbaşı 344 lira. Ama peynir reyonu ucuz mu derseniz değil.

Peynirde en ucuzlar büyük zincirlerin kampanyaları. Bugün migrosta ikincisi yüzde 50 gram indirimlide 4 kilo içim kaşar aldım. Kilosu 187 liraya geldi. Attım dolabın dondurucusuna.

Carfurda da bisküvilerde 1 alana 1 bedava vardı. Millet adeta yağmalamıştı. Saat 3 gibi gittim. Çoğu raf silme boşalmıştı. Kalanların yağmasına ben de katıldım. 400 liralık bisküvi aldım attım stoka. Diyabet hastası potansiyelli biri olarak Artık hangi akılla böyle yaptıysam kendime hayret ediyorum.

Ağız bakım ürünlerinde de 1 alana 1 bedava vardı migrosta. 4 tanede oradan stok.

Yalnız bu yüzde 50 indirimleri gördükçe müthiş bir kar oranıyla satış yaptıklarına şahit oldum. 34 liralık bisküviler 17 liraya satılıyordu örneğin. Normal fiyatlarda muazzam bir kar var demek.

Kaçıran üzülmesin. Bisküvi indirimi yarın da migrosta başlıyormuş.
    almadan once bi son kullanma tarihine baksaydiniz

Sanki fiyati ondan dusmus olabilir gibi

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Hadi ondan vazgeçtik G. Amed abi, ücretsiz bagaj hakkı ile Amerikaya iki bavul patates, soğan nasıl götürdüğünü anlat.
    Hangi magarada yasiyorsun? Herhangi bir alamanciya sor sana anlatsin aynisini

yurtdisinda yasayan her Turk yapiyor bunu

Simdi de altin kulce tasimaya basladi millet biraz oku ya

hatta bavul ticaretini XYZ havayollarinin icinde calisanlardan yapanlar var bavul hakkini kullanmayanlarinkini kullaniyorlar ve satiyorlar bunun borsasi var

neyse basima bela gelmesin simdi

ama sen nereden duyacan sokak pazarinda ucuz patates domates kovalamaktan

Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku

Normal fiyatlarda muazzam bir kar var demek.

.
    Ben et işinden anlarım diğerleri önemli değil; Garamanlılardan obruk peyniri , urfa peyniri kaşar peyniri stoklarım yaza kadar yeter..Et işini de Ramazandan önce hallettim..Kurbana kadar yeter...Sucuk pastırma yoktu , kıvranıyordum ; Migrosun Reise desteği sayesinde o işi de tamam a.q...Hatta 2 farklı şehire de hediye gönderdim ..Kıyma fiyatına sucuk bulduk a.q...

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Hangi magarada yasiyorsun? Herhangi bir alamanciya sor sana anlatsin aynisini

yurtdisinda yasayan her Turk yapiyor bunu

Simdi de altin kulce tasimaya basladi millet biraz oku ya

hatta bavul ticaretini XYZ havayollarinin icinde calisanlardan yapanlar var bavul hakkini kullanmayanlarinkini kullaniyorlar ve satiyorlar bunun borsasi var

neyse basima bela gelmesin simdi

ama sen nereden duyacan sokak pazarinda ucuz patates domates kovalamaktan
    Alamancı arabanın bagajında bir şeyler götürür, memleket hasreti için.

Emme teyyareyle soğan götüren, salak bir g.t henüz duymadım.

Külçe altını X-RAY cihazından nasıl geçirecen, göt herif?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben et işinden anlarım diğerleri önemli değil; Garamanlılardan obruk peyniri , urfa peyniri kaşar peyniri stoklarım yaza kadar yeter..Et işini de Ramazandan önce hallettim..Kurbana kadar yeter...Sucuk pastırma yoktu , kıvranıyordum ; Migrosun Reise desteği sayesinde o işi de tamam a.q...Hatta 2 farklı şehire de hediye gönderdim ..Kıyma fiyatına sucuk bulduk a.q...
    Hocam konyalısın veya Konyadasın herhalde. Şu peynir olayını biraz açar mısın? Biz de faydalanalım.

Sayfa 77/726 İlkİlk ... 2767757677787987127177577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •