Sayfa 146/641 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon
Arama sonucu : 5122 madde; 1,161 - 1,168 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeniçağda hala emekliye zam diye, tam 3 haber var.

Utanmıyorlar yahu, haberi okuyorum bir halt yok.
    Sahtekarlığın yalanın dolanın sınırı yok bunlarda. Ama bunu üzerinize almayınız .. Onların hitap ettiği kitleyi konsolide etme çabaları diyelim. Konu sen-ben değiliz yani. Adam devlet bankalarının 8-12 bin promosyon vereceğini müjde gibi anlatıyor. Özel bankalar zaten 1 yıldır veriyor bunları..

2024 Bütçe açığı 2.7 trilyon gayme + emekliye 7 bin gayme verse 1.3 trilyon = 4 trilyon gayme.

Neredeyse bütçe gelirlerinin yarısı, 8 trilyon gayme gelir 4 trilyon gayme bütçe açığı.

Türkçesi temmuzda ne verirlerse Allah bereket versin, Reyisin bir halt verebileceği yok.

Asgarî ücretliye haziranda zammı bile, çok şüpheli görüyorum.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Emekliler Bayram şekeri almaya gidince ikramiyenin yarısı şekere gidince baya şok olurlar.
    Bizim Morcuklar her şeyi hak ediyor...

Adam dedi ki en az asgari ücret alacaksınız ; Morcuklar ne yaptı yaşa Reis dedi a.q...

Bu gün Yozgatta Hayırsever biri 2 kamyon mmeyve sebze dağıtmaya çalıştı ama dağıtamadı a.q...Morcuklarla bayanlar resmen talan ettiler ...Görüntüler gerçekten hiç hoş değildi...

Demekki bu topluma 1000 odalı saraylarda yaşayan en az 1000 koruma ile gezen ve onun Ultra zengin adamları gibi olacaksınız ki bu insanlar size oy versin....

Defalarca burada yazdım...

Emekli maaşının Memur ve asgariye göre diplere gittiğini son Asgari+ Memur seyyanen zam sonrası emekli resmen dibe vurdu...Hala dip çalışması yapıyor ....

Emeklinin düşeni kırması için AKP direncini geçmesi gerekiyor...Tam 20 yıllık direnci en son 31 Mart 2019 yılında test ettikten sonra hala düşüş trendini içinde hafif eğimli aşağı doğru süzülmektedir...

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bizim Morcuklar her şeyi hak ediyor...

Adam dedi ki en az asgari ücret alacaksınız ; Morcuklar ne yaptı yaşa Reis dedi a.q...

Bu gün Yozgatta Hayırsever biri 2 kamyon mmeyve sebze dağıtmaya çalıştı ama dağıtamadı a.q...Morcuklarla bayanlar resmen talan ettiler ...Görüntüler gerçekten hiç hoş değildi...

Demekki bu topluma 1000 odalı saraylarda yaşayan en az 1000 koruma ile gezen ve onun Ultra zengin adamları gibi olacaksınız ki bu insanlar size oy versin....

Defalarca burada yazdım...

Emekli maaşının Memur ve asgariye göre diplere gittiğini son Asgari+ Memur seyyanen zam sonrası emekli resmen dibe vurdu...Hala dip çalışması yapıyor ....

Emeklinin düşeni kırması için AKP direncini geçmesi gerekiyor...Tam 20 yıllık direnci en son 31 Mart 2019 yılında test ettikten sonra hala düşüş trendini içinde hafif eğimli aşağı doğru süzülmektedir...
    Deveye diken yani..

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Sahtekarlığın yalanın dolanın sınırı yok bunlarda. Ama bunu üzerinize almayınız .. Onların hitap ettiği kitleyi konsolide etme çabaları diyelim. Konu sen-ben değiliz yani. Adam devlet bankalarının 8-12 bin promosyon vereceğini müjde gibi anlatıyor. Özel bankalar zaten 1 yıldır veriyor bunları..
    Efendim, ocak ayı gelinceye kadar Yeniçağda, böyle haberlere rastlamazdım.

Ocak ayında ne olduysa oldu, Takvim, Sabah gibi paçavralara bile rahmet okutuyorlar.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,625
     Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    1,5 sene önce 7500 almıştım, özel bankadan..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Başkan Cüppeli Ahmet gibi olmuş.!!
    Herkes cennete gitmek istiyor.!!
    Kimse biran önce ölmek istemiyor.!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Cübbelinin yanmaz kefeni,terliği vardır,senin neyin var

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,286
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    1,5 sene önce 7500 almıştım, özel bankadan..
    Bende öyle,adamlerin ağzında müjde bitmiyor,hep ayni nakarat,üstelik bayram ikramiyesi 6000 oldu diye büyük başlık atıyorlar,amaç belli sayfaları okusunlar reklamlardan pay alsınlar,bunların hepsi sahtekar kime çalıştıkları malum.

Sayfa 146/641 İlkİlk ... 4696136144145146147148156196246 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •