Sayfa 746/746 İlkİlk ... 246646696736744745746
Arama sonucu : 5965 madde; 5,961 - 5,965 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    DoÄŸalgaz ve elektrik tarifelerinde ‘gelire göre fiyat’ dönemi

25 metreküp ücretsiz doğalgaz uygulamasının 1 Mayıs itibarıyla sonlandırılmasının ardından farklı gelir grupları için farklı doğalgaz ve elektrik tarifeleri belirleme planı üzerinde çalışıldığı belirtildi.

https://www.paraanaliz.com/2024/ekon...onemi-g-85792/
    Geliri nasıl tespit edecekler?

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Geliri nasıl tespit edecekler?
    Kafalarına göre tespit edecekler. İtiraz ederseniz uğraşmanız gerekecek.

Apartmanda fransada oturan komşum var. Bazen bir ay kadar burada kalır. Geldiğinde evin elektrik ve suları ödenmemiş borcu olmamasına rağmen kaçak kullanımdan dolayı kesilmiş. İtiraz için kurumlara gittiğinde yurtdışında olduğunuzu ispatlayın denmiş.

Onlar kaçak kullanımı ispatlamak zorunda değil, vatandaş kaçak kullanmadığını ispatlamak zorunda
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), menkul kıymet tesisine ilişkin düzenlemeyi yürürlükten kaldırdı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Doğalgaz ve elektrik tarifelerinde ‘gelire göre fiyat’ dönemi

25 metreküp ücretsiz doğalgaz uygulamasının 1 Mayıs itibarıyla sonlandırılmasının ardından farklı gelir grupları için farklı doğalgaz ve elektrik tarifeleri belirleme planı üzerinde çalışıldığı belirtildi.

https://www.paraanaliz.com/2024/ekon...onemi-g-85792/
    Bölgesel asgari ücret bile verilemiyor, sana bu fiyat buna şu fiyat aslında anayasanın eşitlik ilkesine aykırı, ama takan olur mu bilmem.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Kafalarına göre tespit edecekler. İtiraz ederseniz uğraşmanız gerekecek.

Apartmanda fransada oturan komşum var. Bazen bir ay kadar burada kalır. Geldiğinde evin elektrik ve suları ödenmemiş borcu olmamasına rağmen kaçak kullanımdan dolayı kesilmiş. İtiraz için kurumlara gittiğinde yurtdışında olduğunuzu ispatlayın denmiş.

Onlar kaçak kullanımı ispatlamak zorunda değil, vatandaş kaçak kullanmadığını ispatlamak zorunda
    Ulan zepevenk işte kaç ay kesikse, susuz ve elektriksiz nasıl oturdum evde desin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 746/746 İlkİlk ... 246646696736744745746

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •