Sayfa 411/666 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 5324 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Bazen buradaki arkadaşlar TAK Parti ağzıyla konuşuyorlar...

Şu Yap-İşlet Milleti düdükle projelerinin ekonomik olmayanlarına el koysalar , Emeklinin GSMH dan alacağı pay 4.5 dan en az 6-7 seviyesine gelir...Cengizin dediği gibi milletin a.q lar.....ya da bu amcamın dediği gibi https://twitter.com/vaziyetcomtr/sta...86503746973884

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben çoktan denedim.

Ayhan'da, sen o biraların hepsini içersin deyip, gözünü korkuttu.
    Orada içmeyeceğim, bayramın 3. akşamı başlarım

şişeeleri alıp döneceğim..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

3. Hollywood'da bir filmin değişmez son sahnesi.
    Her şey bitince geç gelen polisler.
    Heikenashi.

4.  Alıntı Originally Posted by oralet Yazıyı Oku
    Yahu 2000 yilinda is hayatina başlasimişim

40 yaşindayim 7900 gun primim var şuan emekli olamiyom.

Bana 20 yil daha çaliş yaşarsan emekli olursun diyorlar

20 kesintisz calismis olsam 60 yasina geldigimde 7200 daha prim birikecek

7900 +7200 = 15.100 gun primim olur.

Bu forumda 1 kisi gosterin bana 15.100 gunle emekli olan varmi ?

Normal emekli dediniz kisi 5500- 6000 primle yaşi uygun diye emekli olmuş.

Benim ugradigim haksizlik ne olacak.

Ben genç yaşta prim biriktirmeye başlasim.

Hedefe erken ulasmisim.

ORTADA HAKSIZLIK FALAN YOK!

BENIMDE HAKKIMI BIR SEKILDE VERSINLER.

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bu gün ki bağkur primi ile 40*50 senenin hesabı 96 bin -120 bin dolar eder. O parayı kemdin bir yere ayırsan bir yerlerde değerlendirsen bugün ki maaştan iyi gelirin olur. Ben oğlana sigorta ya da bağkur yaptırmayacam oraya yatıracağı parayı altın döviz yatırım vs yapsın en azından o yaşa geldiğinde rezil olmasın. Bugün ki sistemde yaşlı nüfusu artacak genç nüfus azalacak 10-20 yıl sonra emekli maaşı asgarî ücretin 1/3 1/4 üne düşer. Belki bir çok kişi benim gibi düşünecek SGK ya da bağkur primi yatırmayacak asıl o zaman sistem daha da beter olur. 1/3 1/4 bile hayal olur.

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim onlarla ilgili planım var. Öyle Putin usulü olmaz Stalin planı işler. Kuzey Kore lideri kim pamuk kalır. Ama seçim sonrası bunların planı vardır hepsi tüyer kaçmayan salak varsa alırız.
    Sen benim verdiğim dersleri, nerenle okuyorsun?

Canıma minnet, Cem Uzan ÇEAŞ-KEPEZ ve bilhassa TELSİMİ bıraktı gitti, Fransa cezaevine girdi.

Hakan Uzan ve babası Dünya veya Ürdün cezaevindeler, bunların gidebilecekleri tek yer Dubai, orada ise Sedat Pekerle koğuş arkadaşlığı yaparlar.

Fetöcüler ise Akın İpek, Boydak ailesi ve daha bir çokları İstikbal, Bellona, Koza ve sayamayacağım milyarlarca dolarlık malı bıraktılar ve şimdi bir delikte saklanıyorlar.

Örnekler daha çokta, Putin usulü iyidir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Bu sene ki bütçe açığı ve MB nin kkm ödemeleri dahil dolar onların tahmini gibi olursa 6 trilyon civarında bir de bunun için ilerde faiz ödeyeceksin. Bu mızrak çuvala değil kamyona sığmaz. Bunlar bunu anlayana çözene kadar ikinci bir kriz patlar. Sorun sadece kopan linkler değil ki. 20 yıldır kadrolaşan bir parti bunların çoğu liyakatsiz. Akp den sonrasında bile legal yollardan çözülecek bir şey değil bu durum. 15 temmuz gibi ohal ilan edip terör örgütüne sokup ihraç edeceksin. Mallarına el koyacaksın.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu soygunların mütayitlerini çağıracaksın, gavur tahkim mahkemelerini mi tercih edersin, yoksa Silivri, Sincan, Edirne de bir hücreyi mi, Putin usülü.

İkisini de almayayım derse, imzala şu tüm haklarımdan vazgeçiyorum belgesini diyeceksin, iş bitecek.
    Bu imza benim degil deyip, mahkemeye atar o isi.

Sonra gider hakim ayarlamaya ugrasir.

Oyle olmaz, Hakimi duzelt hakimi.

Bir de verilen mahkeme kararlarina yapilacak itirazlari sinirla.

Yoksa adam olene kadar mahkeme filan bitmez.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sen benim verdiğim dersleri, nerenle okuyorsun?

Canıma minnet, Cem Uzan ÇEAŞ-KEPEZ ve bilhassa TELSİMİ bıraktı gitti, Fransa cezaevine girdi.

Hakan Uzan ve babası Dünya veya Ürdün cezaevindeler, bunların gidebilecekleri tek yer Dubai, orada ise Sedat Pekerle koğuş arkadaşlığı yaparlar.

Fetöcüler ise Akın İpek, Boydak ailesi ve daha bir çokları İstikbal, Bellona, Koza ve sayamayacağım milyarlarca dolarlık malı bıraktılar ve şimdi bir delikte saklanıyorlar.

Örnekler daha çokta, Putin usulü iyidir.
    Abi uzan Fransa da otel de kalıyor. O tür adamlar kaptırdığı kadar da kaçırmıştır. Feto her adamına bir milyon dolar verdi gittiği yerde ev alsın diye.

Sayfa 411/666 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •