Sayfa 228/657 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 5252 madde; 1,817 - 1,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Bunlar hep kader planı içinde olan işler hocam reis ne yapsın. Bilemezdi ki senin gözlük numaralarının bu kadar büyüyeceğini.
    Bu tespit güzeldi, hiç değilse diyoptri derecesine göre ödeme yapsınlar.

Ben kendim için aramıyorum bu parayı, alamayan ne yapsın?

230 Gayme hakikaten gülünç bir rakam ve şimdi baktım bana 2 gözlük için 230 gayme veriyormuş, yoksa 1 gözlük için 130 gaymeymiş.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Neyse dini konulara girmeyeceğim, ablam bazı konuları çok yanlış anlamış diyeyim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Ziynet veya zînet?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Neyse dini konulara girmeyeceğim, ablam bazı konuları çok yanlış anlamış diyeyim.
    Bujiler meme yapmış göbek de...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,632
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Siz o indirimi alında...

Ulan, Ankara-İzmir tren bileti 81 gayme, hela ise 10 gayme!

Neyse, bugün göz doktoruna gittim, muayene ücreti 625 gayme.

Oradan gözlükçüye gittim, SGK toplam cam dahil gözlük ödemesi, sıkı durun 230 gayme!

Takılabilecek gözlük çerçevesi ise 600 gaymeden başlıyor, gel de sövme.

Benim alacağım cam ise bir emekli maaşımı buluyor, trene ise % 10 indirim pehh...
    istanbul konya yapayım dedim, senin rakamı görünce gidiş dönüş ₺ 1890,00 tutuyor..
    ..................................................
    ankara izmir tek yön bilet fiyatı

2+2 Pulman (Ekonomi) (62 )

₺ 395,00

81 nerede var sn Kaya
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

6.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Reha Bey sanırım ; YRP istediğini rahatlıkla alırdı neden ayrı girdi diye benzer şüphesini dile getirmişti...Bazıları feyk diyor bazıları (ayasofia) gibi gerçekten ayrıştıklarını iddia ediyor...

Ben de AKP den kopan kesimi konsolide etsinler diye ayrıştığına inanıyorum ama Adam güzel bir trend yakalarsa durum farklılaşabilir..Benim merak ettiğim o Trendi yakalayabilecek mi?
    Ben bunlara oy verip Sinan Ogan gibi başıma bela etmem. Ama çevremde ki akp li gördüklerim kızgın ve buna oy verecek benim oy boşa gidecek saadete vereceğim. Bunlar ittifaka sadık kaldığı için. Bunlar eko ile ittifak ta devam eder diye düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu tespit güzeldi, hiç değilse diyoptri derecesine göre ödeme yapsınlar.

Ben kendim için aramıyorum bu parayı, alamayan ne yapsın?

230 Gayme hakikaten gülünç bir rakam ve şimdi baktım bana 2 gözlük için 230 gayme veriyormuş, yoksa 1 gözlük için 130 gaymeymiş.
    Babam da iki gün önce Dr gitti. Dr ücretsiz muayene ama gözlükte kolormatik cam ve çerçeve 900 TL tanıdık gözlükçü olduğu halde öpmüşler.

8. Seçimden sonra akp nin yerine muhtemelen yeni merkez bir parti kuruluyor Yavuz AğırAlioğlu ekibi kuruyor. Bu Kılıçoğlu aday olduğunda sağ seçmen buna oy vermez demişti sonra istifa ettirildi. Bu konuda haklı idi. Biz oyumuzu verdik ama çoğunluğu inandıramadık. Bugüne bakınca iyi ki kaybettik bu ekonomi bizim elimizde patlayacaktı.

Sayfa 228/657 İlkİlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •