Sayfa 39/873 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 6977 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    ABD - AB'de hamburger fiyatlarını belirleme enstütüsü var mı ?

Yeminle ZAYTUNG zannettim, baktım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yeminle ZAYTUNG zannettim, baktım.
    ZAYTUNG değil miymiş?

3. Nutuk atmaya gelince mangalda kül bırakmayanlar, kendi söküklerini ayıp saymayarak halkın bunu benimsemesini umarlar. Ne yazık ki bu halkın reset atılan beyinleri her türlü yüklemeye açıktır.

En çok şehit ailelerine ve gazilerimize iş düşüyor. Kendi kabuklarına çekileceklerine gerçeklerin peşine düşmeli ve sorumluların yargılanmasını talep etmeliler. Böylece katiller ve ekürileri piyasada itibar göremesinler. Çok zor konu. Kedisini kaybeden dayanamıyor , sonuçta insan canı sözkonusu.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    AKP’li adayın kuzeni 74 şehidin katili çıktı

Şırnak'ın Hilal beldesinde AKP’den aday gösterilen Cevher Benek’in kuzeni Ali Benek'in, 74 güvenlik görevlisinin şehit edildiği hain saldırıların baş faili bir PKK'lı olduğu ortaya çıktı.
    https://www.sozcu.com.tr/akp-li-aday...i-cikti-p29673

4.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kartlari bankalar verir, devlet karti nasil kapatsin, bi bunu ogrense, diyecegim bir fikri varmis.
    aslında dogru mantık ..ana da ogluda kaçak..sonuç itibari ile kanun kaçagı durumundalar... bankalardaki paralarına bloke konabilir..el konulmaz ama bloke konulabilir.. ha dedikleri gibi eş dost yardımcı olabilir..ama sonuç itibaari ile abd de bir elleri yağda bir elleri balda yaşam onlar için bir nebze de olsa kolay olmayabilir...dönmeleri için zorlayıcı bir etken olur aslında

5. Anne ve eniği ile ilgili Fatih Altaylı yazmış annenin aldığı lüks sitede ki ev bir kitap yazarak alınabilecek bir ev değil. O karının elde ettiği paranın altından çok pis kokular çıkar ama baba Süleymancı. Oradan çözerler diye düşünüyorum.

6. https://twitter.com/i/status/1768438717385986416

Erbakan 100 ilçeyi alamayınca dolar konusunda aydınlanma yaşamış.
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

Alıntı Originally Posted by cemsoy35 Yazıyı Oku
    aslında dogru mantık ..ana da ogluda kaçak..sonuç itibari ile kanun kaçagı durumundalar... bankalardaki paralarına bloke konabilir..el konulmaz ama bloke konulabilir.. ha dedikleri gibi eş dost yardımcı olabilir..ama sonuç itibaari ile abd de bir elleri yağda bir elleri balda yaşam onlar için bir nebze de olsa kolay olmayabilir...dönmeleri için zorlayıcı bir etken olur aslında
    Baba kim baktınız mı?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 39/873 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •