Sayfa 491/675 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 5394 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. Şebnem Bursalı nın açıklayamadığı fotoğrafı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...fi-652135h.htm

2.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Şia nın doğuşu ve Şia inanç sisteminin Yahudilik kaynaklı olması hakkında akademik inceleme.

https://dergipark.org.tr/en/download/article-file/66904
    Ehli sunnetin kaynağı da monofizitizmdir.

Arastir.

3. Büyük ve adil arap kralı (kayıtlarda bu sıfatlarla geciyor) muaviye monofzit inanişa bağlı yaşamış ve ölmüştür mesela..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,633
    kes yapıştır, kopyala ile başlığın içine sıçmayın..
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Ehli sunnetin kaynağı da monofizitizmdir.

Arastir.

Ben inancın kaynağını sorgulamıyorum. Her inanç her din her inanış kutsaldır. Herkesin kendi tercihi.

Bu hafta sonu olan olaya istinaden yorum yapmıştım konu uzadı.

Şia yı eğer Yahudiler yapılandırmışlarsa İran yüksek olasılıkla İsraile direk saldırmayacaktır. Kurucu mantığa saldırmış oluyor. Bu çok nadir bir durumdur. Olabilir ama çok nadirdir.

Suudi Arabistan da Vahabilik kurucusu İngilizler ve Amerikalılar. Suudi Arabistan da kolay kolay İngiltereye Amerikaya direk saldırmayacaktır. Çok düşük bir ihtimal benzer şekilde.

Çıkarım yapıyorum kendi kendime. Sesli düşünme de diyebilirsiniz.

Haftasonu arkadaşlarla iddiaya girdik. Onun üzerine bunu yazdım.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Bilmediğim bir bilgiydi. Okuyup araştıracağım. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Şebnem Bursalı nın açıklayamadığı fotoğrafı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...fi-652135h.htm
    Şimdi bir bu fettullahın yanındaki fotoya bakıyorum bide yeni fotolarına bakıyorum bu kadın acaba arada adnan hocacı mı oldu.Kaportasını ancak adnan hoca bu kadar değitirebilir.Bence incelemek lazım.)))))))

Bekle bizi Gazze diyoruz da, bir türlü istakozdan Monakodan, Maldivlerden sıra gelmiyor, yoksa dağıtacağız yahudileri.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Monako yat kulübündeki fiyatlar ile bizdeki iskender aynı fiyatmış.
    Hayret ettim.

MONACO YAT KULÜBÜ'NÜN FİYATLARI
    Öte yandan ..... gittiği Monaco Yat Kulübü'nde Michelin yıldızlı şeflerin hazırladığı menünün fiyat listesine göre, deniz taraklı spagetti 760, karidesli gnocchi 760, sosisli tagliatelle 620, kuzu pirzola 960 Türk Lirası'na satılıyor.

'İskenderoğlu İskender' restoranında 'special yoğurtlu iskender'in fiyatının 725, bonfilenin fiyatının ise 725 Türk Lirası olduğu görüldü. Ankara Develi’de ise pirzolanın fiyatının 660 Türk Lirası olduğu kaydedildi.

Menülerde belirtilen fiyatlar ışığında dünyanın en zengin ve lüks yat kulüplerinden birinin restaurantı ile Türkiye’deki normal restaurantların neredeyse aynı fiyata sahip olduğu görüldü.

https://www.odatv.com/siyaset/akp-iz...eldi-120038549

Türkçe meali Başka ülkelerde Elit denen tabakası ile bizim Emekli aynı fiyata daha kalitesiz yerde sıradan ürüne aynı ücreti ödeyerek alım gücünü nirvanaya mı çıkarıyormuş

Yaparsa TAK Parti yapar a.q

Sayfa 491/675 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •