Sayfa 209/645 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 5157 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Altın 2222$. Dolar çöplük bir para birimi demiştim.
    13 yıllık çanak

Hedef 2900 dolar ?

2. Dolar çöp ise, tl tabiki de gül bahçesindeki nadide bir güldür

Erdoğan: "Temmuz ayında, yılın ilk 6 ayındaki enflasyona göre, emekli maaşlarını tekrar masaya yatıracağız."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Temmuz ayında, yılın ilk 6 ayındaki enflasyona göre, emekli maaşlarını tekrar masaya yatıracağız."
    Adam bizim Enflasyon farkına da göz koymuş a.q...

Yakında Emeklilere maaş yok derse şaşırmam.....

5. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

https://www.sondakika.com/guncel/hab...asyo-16987704/

IMF diyenlere duyurulur

Hükümetin IMF ile anlaştığı ve bu yüzden emekli maaşlarına zam yapmadığı iddiası kamuoyunda geniş yankı uyandırdı. Seçimden sonra ortaya çıkacağı öne sürülen senaryonun gerçeği yansıtmadığını açıklayan İletişim Başkanlığı, "Türkiye'nin IMF ile herhangi bir kredi anlaşması yapması söz konusu değildir. Türkiye'nin ekonomi programı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde güçlü bir şekilde kararlılıkla sürdürülmektedir" açıklamasında bulundu.

6. Hic bilmiyorsan, oturt Doran ACEMOGLU'nu yanina, o sana bir liste yapsin ve tek tek uygula.

Türkiye nin ekonomi programı, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde güçlü bir şekilde kararlılıkla sürdürülmekteymis.

Hala yalan, hala palavra.

Insallah sonun Menderes'ten kotu olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
    Yurt dışında yerleşik kişiler piyasa fiyatı ve kur hareketlerinden arındırılmış verilerle 22 Mart haftasında 428,8 milyon dolar net hisse alışı yaptı.....

Yurt içi yerleşiklerin döviz mevduatı 3,16 milyar dolar arttı...

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Babamın ziraat bankası emekli maaşı hesabına promosyon başvurusu yaptım. 12000 gayme yatacak. Daha önce ki promosyonu dört kardeşim arasında paylaşıyorduk bu sefer köye tuvalet yapacam dedi. Ben anlamam dedim ben hissemi alırım dedim. Bakalım ne yapacak bizim ki. Hiç bir şeyden haberi yok başvuruyu yapan benim parayı duyunca köyün tuvaleti aklına geldi.

Sayfa 209/645 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •