Sayfa 667/855 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 6836 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Eger faizi o noktalara cekmezse, enflasyonla filan mucadele edemez.

Sadece yalan palavra ve algi oyunlari ile kendi sonunu hazirlar.
    Bugünkü gibi hiçbir şey yapmadan sadece faizi, değil 80, 180 yapsalar gram faydası olmaz, üstüne halı altındaki daha büyük sorunları daha da büyütürler. Hiç arttırmasınlar daha iyi bu şartlarda.

Hiçbir şey yapmadan arttırdıkları faizle, bütçenin faiz yükünü arttırarak vakit kazanıyorlar. Bunun da sonu var. Bu da olacak. İşte o zaman Arjantin i kıskanacağız. Adam orayı düzeltmiş olacak.

Biz ise ekonomik olarak Lübnan. demografik olarak Pakistan, yönetim olarak İran a benzer sürünüp dururuz on yıllarca.

2. Bu arada günlüğü 1.4 milyon liradan fazla olan villadaki hizmetleri merak etmedim de değil. Günde 1.4 milyon lira bedeli hak edecek hangi hizmeti sunabilirsin ki bana? Tarkan gelip özel konser veriyor, Gigi Hadid marul demeti gibi masa üzerine çıkıp dans ediyorsa tamam.

Hayır özel konsept olduğu belli. Bunu sanki motel odası satar gibi internetten satışa koymanın mantığı yok.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Kardeş senin akıl sağlığın problemli. Dikmişim Maldivleri bize ne mk. Bir daha böyle resim paylaşım yaparsa AA dümdüz gideceğim bak. Tiksindim senden iyice. Sende hiç haysiyet şeref yok mu ya.
    Paylaşımlarımı görmek istemeyenler beni red listesine alsın.

Nasıl yapılacağını anlatıyorum

Nick’in üstüne tıklayın, profiline bak’a tıklayın

Red Listesine ekle’ye basın.

Bitti !

////

Sabah akşam KITLIK ZİHNİYETİ İLE BAYDINIZ MİLLETİ

Burası ağlama duvarı değil, Bize BOLLUK ZİHNİYETİ LAZIM.

Dolar topic’i burası dolar !

Doları nereye harcayacağını buradan takip edecek millet !

4.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Tavuk ihracatı sınırlandırılmış.
    1 mayıs 31 Aralık arası.
    Aylık 10 bin ton azami yıl sonuna kadar 80 bin ton.
    Bari mangalcilar tavuk yiyebilsinler diye mi?
    Sonunda doĝru bir şeyler yaptılar seçim dayaĝı yiyince.
    Butun et ,sut ve bir çok gıda ihracatıni kısıtlanmalı.
    Bu başlangıç olsun diyelim.
    Önce Can sonra Canan.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bu arada günlüğü 1.4 milyon liradan fazla olan villadaki hizmetleri merak etmedim de değil. Günde 1.4 milyon lira bedeli hak edecek hangi hizmeti sunabilirsin ki bana? Tarkan gelip özel konser veriyor, Gigi Hadid marul demeti gibi masa üzerine çıkıp dans ediyorsa tamam.

Hayır özel konsept olduğu belli. Bunu sanki motel odası satar gibi internetten satışa koymanın mantığı yok.
    O villayı kiralayan zaten 2 kişi gelmez

En az 3 aile, 15 kişi gelir

Kişi başı günlük 3000 dolarla

Four Seasons seviyesinin üstünde konumlandırmış kendini.

Araplardan başkası gelmez oraya.

6. Koskoca devlet gevrek ( simit) fiyatlarını tutma peşinde.
    Bundan sonra fiyat artışı için Ticaret Bakanlığı 'nın onayı gerekli olacakmış.

7. Bolluktan anamız düzüldü aq. 41 yaşındayım. 17 yıllık devlet memuru, 16 yıllık Akademik personelim. Üniversite sınavı, ALES, KPDS hayatımda girdiğim tüm sınavlarda Türkiye de ilk 1000 içerisindeydim ve yine hayatımda ilk kez hısım akrabadan borç toplayıp Kredi kartı ve KMH ları kapattım. Yedi sülalemizi düzdüler yedi.

8. En merak ettiğimde memur maaşı nasıl olacak önümüzde ki dönemlerde.adamlar açık açık memur şehri ankara da bile normalin çok üzerinde memur maaş zammı vermemize rağmen büyük fark ile kaybettik dedi.
    Bu saatten sonra memur ve emekli bir sonraki seçime dek istediği oranda zam alamaz.

Sayfa 667/855 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •