Sayfa 228/714 ÝlkÝlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon
Arama sonucu : 5711 madde; 1,817 - 1,824 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XXIII

Alýntý Originally Posted by ayhanol1 Yazýyý Oku
    Bunlar hep kader planý içinde olan iþler hocam reis ne yapsýn. Bilemezdi ki senin gözlük numaralarýnýn bu kadar büyüyeceðini.
    Bu tespit güzeldi, hiç deðilse diyoptri derecesine göre ödeme yapsýnlar.

Ben kendim için aramýyorum bu parayý, alamayan ne yapsýn?

230 Gayme hakikaten gülünç bir rakam ve þimdi baktým bana 2 gözlük için 230 gayme veriyormuþ, yoksa 1 gözlük için 130 gaymeymiþ.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Neyse dini konulara girmeyeceðim, ablam bazý konularý çok yanlýþ anlamýþ diyeyim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Ziynet veya zînet?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alýntý Originally Posted by reha kaya Yazýyý Oku

Neyse dini konulara girmeyeceðim, ablam bazý konularý çok yanlýþ anlamýþ diyeyim.
    Bujiler meme yapmýþ göbek de...

Duhul
    Feb 2017
    Ýkamet
    Karadenizin yeþillikler diyarý..þehri Ýstanbul .
    Gönderi
    19,645
     Alýntý Originally Posted by reha kaya Yazýyý Oku

Siz o indirimi alýnda...

Ulan, Ankara-Ýzmir tren bileti 81 gayme, hela ise 10 gayme!

Neyse, bugün göz doktoruna gittim, muayene ücreti 625 gayme.

Oradan gözlükçüye gittim, SGK toplam cam dahil gözlük ödemesi, sýký durun 230 gayme!

Takýlabilecek gözlük çerçevesi ise 600 gaymeden baþlýyor, gel de sövme.

Benim alacaðým cam ise bir emekli maaþýmý buluyor, trene ise % 10 indirim pehh...
    istanbul konya yapayým dedim, senin rakamý görünce gidiþ dönüþ ₺ 1890,00 tutuyor..
    ..................................................
    ankara izmir tek yön bilet fiyatý

2+2 Pulman (Ekonomi) (62 )

₺ 395,00

81 nerede var sn Kaya
    Forum kurallarýný okumak için týklayýnýz

Forumun Altýn Kuralý : Forumda okuduðunuz bilgileri fikir vermesi amacýyla ve mantýk süzgecinden geçirerek deðerlendirin. Hiç kimse sizi tanýmadan size para kazandýrmak heveslisi deðildir. Hayatta karþýlaþmadýðýnýz ve adýný soyadýný dahi bilmediðiniz bir kiþinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkýþmayýn, sonu %99 hüsran olacaktýr..

Not: hisse baþlýklarýnda dini ve siyasi ile futbol taraftarlýðý yazýlarý kabul edilmiyor.

6.  Alýntý Originally Posted by heval Yazýyý Oku
    Reha Bey sanýrým ; YRP istediðini rahatlýkla alýrdý neden ayrý girdi diye benzer þüphesini dile getirmiþti...Bazýlarý feyk diyor bazýlarý (ayasofia) gibi gerçekten ayrýþtýklarýný iddia ediyor...

Ben de AKP den kopan kesimi konsolide etsinler diye ayrýþtýðýna inanýyorum ama Adam güzel bir trend yakalarsa durum farklýlaþabilir..Benim merak ettiðim o Trendi yakalayabilecek mi?
    Ben bunlara oy verip Sinan Ogan gibi baþýma bela etmem. Ama çevremde ki akp li gördüklerim kýzgýn ve buna oy verecek benim oy boþa gidecek saadete vereceðim. Bunlar ittifaka sadýk kaldýðý için. Bunlar eko ile ittifak ta devam eder diye düþünüyorum.

7.  Alýntý Originally Posted by reha kaya Yazýyý Oku
    Bu tespit güzeldi, hiç deðilse diyoptri derecesine göre ödeme yapsýnlar.

Ben kendim için aramýyorum bu parayý, alamayan ne yapsýn?

230 Gayme hakikaten gülünç bir rakam ve þimdi baktým bana 2 gözlük için 230 gayme veriyormuþ, yoksa 1 gözlük için 130 gaymeymiþ.
    Babam da iki gün önce Dr gitti. Dr ücretsiz muayene ama gözlükte kolormatik cam ve çerçeve 900 TL tanýdýk gözlükçü olduðu halde öpmüþler.

8. Seçimden sonra akp nin yerine muhtemelen yeni merkez bir parti kuruluyor Yavuz AðýrAlioðlu ekibi kuruyor. Bu Kýlýçoðlu aday olduðunda sað seçmen buna oy vermez demiþti sonra istifa ettirildi. Bu konuda haklý idi. Biz oyumuzu verdik ama çoðunluðu inandýramadýk. Bugüne bakýnca iyi ki kaybettik bu ekonomi bizim elimizde patlayacaktý.

Sayfa 228/714 ÝlkÝlk ... 128178218226227228229230238278328 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •