Sayfa 547/683 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 5460 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Ingilizce işini ben lisede halletmiştim...Benim 1 numarada aynı şekilde...Hazırlıktan muaf olarak okula başladı...

ITU de birçok bölümde ta 90 lardan beri ingilizce hazırlık vardı...Eğitimi nasıl bilemiyorum..ODTU mezunu birçok arkadaşın 2 kelime ingilizce konuşamadığına meslek hayatımda şahit oldum...

Neyse TAK Partinin kurucu kadrolarında yer alan sahte diplomalı FETÖ cüler kripto fetöcüler siyasi destekle (taraf değiştirenler) her tarafı örümcek ağı gibi sarmışlar...Hatta o kadar ki ABD şirketlerinin TR uzantılarına GM bile atıyorlardı....

Neyse biz dövize ve borsaya dönelim ..Diğerleri siyasilerin işi.....

2.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ingilizce işini ben lisede halletmiştim...Benim 1 numarada aynı şekilde...Hazırlıktan muaf olarak okula başladı...

ITU de birçok bölümde ta 90 lardan beri ingilizce hazırlık vardı...Eğitimi nasıl bilemiyorum..ODTU mezunu birçok arkadaşın 2 kelime ingilizce konuşamadığına meslek hayatımda şahit oldum...

Neyse TAK Partinin kurucu kadrolarında yer alan sahte diplomalı FETÖ cüler kripto fetöcüler siyasi destekle (taraf değiştirenler) her tarafı örümcek ağı gibi sarmışlar...Hatta o kadar ki ABD şirketlerinin TR uzantılarına GM bile atıyorlardı....

Neyse biz dövize ve borsaya dönelim ..Diğerleri siyasilerin işi.....
    Ya muhterem ben İ.T.Ü'lüyüm sen okulu benden daha fazla savundun. Ben gördüğümü yaşadığımı anlatıyorum.

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hocam mesele sıkıntı yaşamak veya yaşamamak değil. Bak ben sana başka örnek vereyim. mühendislik sorumluluk almayı gerektiren bir meslektir. Yeterlilik konusunda sınıfta bırakıyorlar. Benim kuzen İ.Ü.Çapa mezunu bir doktor ilk 1000 e girerek oraya dahil oldu. Şu an üniversite yol geçen hanı olmuş. Tıp eğitimini Türkçe aldı. Almanya'ya gitmek için girişimde bulunduğunda neredeyse Almanya'da tekrardan eğitim almasına eş değer şartlar önüne konmuş. Hadi buyur gel bunu anla. Yurt dışından buraya bakış çok başka. Boğaziçili , Odtü lü olup bu sıkıntıları yaşayan görmedim duymadım. Bir de mühendislikte hem iyi İngilizce bilip hem de mesleki terimleri bilmek öğrenmek kolay değil.. YİĞİDİ ÖLDÜRÜP HAKKINI YEMEMEK LAZIM.

Almancanız yeterli olduğu sürece, Almanyada doktorluk için bir engel bulunmuyor diye biliyorum.

Kuzeniniz Almanya değil de, ABD, Kanada ve İngiltere doktorluk yapacak ise bunlar benim bildiğim ülkeler, yeniden tıp okutuyorlar onu biliyorum.

Eniştem halamın eşi rahmetli 1940'li yıllarda Hacettepe de Nazilerden kaçan alman doktorlardan eğitim almış birisiydi, belki bu denklik oradan geliyor.

Kendisi de Almanyada herhengi bir ek eğitim almadan, bir süre pratisyen hekimlik yapmış bir arkadaşı ile beraber.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Geceye güzel bir fotoğraf bırakalım

ODTÜ, İTÜ, Boğaziçi ve diğerleri diye bilirdik uzun yıllardır.

Bu üç üniversitenin arasına, nifak tohumları atmaya çalışan bir arkadaş var aramızda, tikkatli olun.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

6. İşte maalesef lise de eğitim dili İngilizce idi. Hani İngilizce evrensel bir dildi..

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    ODTÜ, İTÜ, Boğaziçi ve diğerleri diye bilirdik uzun yıllardır.

Bu üç üniversitenin arasına, nifak tohumları atmaya çalışan bir arkadaş var aramızda, tikkatli olun.
    Hahahaha Reha bey senin de ARI ile bir bağın var gibi hissettim. Artık duygusal mı bilmiyorum..

Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Hahahaha Reha bey senin de ARI ile bir bağın var gibi hissettim. Artık duygusal mı bilmiyorum..
    Ben de, ARI ne bilmiyorum?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 547/683 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •