Sayfa 725/829 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon
Arama sonucu : 6627 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1. DM gönderdim Reha bey

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    DM gönderdim Reha bey
    Teşekkür ederim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3. eski bir arkadaşla karşılaştım din görevlisi olmuş dua okuyormuş .

Dedi yorulma gel benle bırakayım altındaki araba mersedes idi .

Yardımcı din görevlisi bile mersedes alabiliyor dedim vay be dedim içimden

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    eski bir arkadaşla karşılaştım din görevlisi olmuş dua okuyormuş .

Dedi yorulma gel benle bırakayım altındaki araba mersedes idi .

Yardımcı din görevlisi bile mersedes alabiliyor dedim vay be dedim içimden
    Din görevlisi olan Arkadaşınızın eğitim seviyesi neydi acaba ?.....

Yaz Kuraan kurslarında hocalık yapan ilk okul mezunu bir sürü kişinin din görevlisi kadrosuna alındığına şahit oldum....Din bilgisi seviyeleri bile ilk okul eğiimi seviyesindeler....Hatta belki inanmayacaklar hutbe ve vaaz bile okuyaman yada cemaate namazı kıldırmakta bile zorlanan imamları gördüm..Oysa bir diyanet imamı olabilmek için bir ay değil iki haftalık bir çalışma bile yeterli...Yapacağınız tek şet anlamını bilmeseniz bile bir kaç arapça sure, namaz duaaları, ezan ve salatı ezberlemek...Ondan sonra Günde 8 saat 40-50 kişilik sınıflarda çene yoran bir öğretmen ile aynı sınıf devlet memuru oluyorsunuz....

Diyanet imamların %90 bir Arap turist ile basit pratik Arapça konuşamayacak kadar Arapça dil bilgileride çok zayıftır...

5. 8. sınıfa kadar okudu

6.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Din görevlisi olan Arkadaşınızın eğitim seviyesi neydi acaba ?.....

Yaz Kuraan kurslarında hocalık yapan ilk okul mezunu bir sürü kişinin din görevlisi kadrosuna alındığına şahit oldum....Din bilgisi seviyeleri bile ilk okul eğiimi seviyesindeler....Hatta belki inanmayacaklar hutbe ve vaaz bile okuyaman yada cemaate namazı kıldırmakta bile zorlanan imamları gördüm..Oysa bir diyanet imamı olabilmek için bir ay değil iki haftalık bir çalışma bile yeterli...Yapacağınız tek şet anlamını bilmeseniz bile bir kaç arapça sure, namaz duaaları, ezan ve salatı ezberlemek...Ondan sonra Günde 8 saat 40-50 kişilik sınıflarda çene yoran bir öğretmen ile aynı sınıf devlet memuru oluyorsunuz....

Diyanet imamların %90 bir Arap turist ile basit pratik Arapça konuşamayacak kadar Arapça dil bilgileride çok zayıftır...
    DİB başkanı arapça konuşamadı ne %90 ı

bide fransızca biliyormuş iyi derecede

7. USDJPY de 153 altına inemiyor.

Tekrar 160 ları denemek isteyebilir. Tetikte bekliyoruz.

8. XU100 / USDTRY de 3.20 den düzeltme ihtimali yüksek. İzliyoruz. Aşırı alım seviyelerine geldik. Dolar bazında artık eskisi kadar ucuz değiliz.

Sayfa 725/829 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735775825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •