Sayfa 650/849 ÝlkÝlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 6786 madde; 5,193 - 5,200 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XXIII

Alýntý Originally Posted by ALÝBEYOÐLU Yazýyý Oku
    Bizim aptda herkes ana babasýnýn hastalýðý üzerinden arac alýyor.4 kiþi 6 ay içinde arac almýþ.seker hastalýðý demans kanser tedavisi eklem aðrýsý vs olanlar anne babalarýna rapor alip sonrasýnda yaþlýlar arabayý bý daha görmüyorlar bile .nerdesin Mehmet Þimþek?
    Geçenlerde Þeker hastalýðýndan Rahmetli bir abimiz vardý...Adam benim 2 numaranýn durumu iyi deðil ona bir hayrým olsun dedi gitti rapor aldý...O raporla 2 numaraya bir sýfýr araba çektiler...Kýsa süre sonrada amca rahmetli oldu...Araba 2 numaranýn olmuþtu...

Benim tanýdýk bir memur var , adam kayýnpederine rapor aldý o raporlada çok güzel bir araba ..Kayýnpederle Memurun arasýnda 1300 km mesafe var

Bu kötü kullaným nedeniyle Devlet olaya bir el atmýþtý galiba ...Birinci derece yakýný olacak, þehir dýþýna hasta olmadan çýkýlmayacak falan gibi bir durum vardý....Uygulamaya geçtimi bilemiyorum

Alýntý Originally Posted by Batman Yazýyý Oku
    palmiye dibinden yan yan yürüsek olma mý?

hem dostlarým istese ben yapraaamdan veririm.

Ne yapacaksýn, totoyu palmiyenin gövdesine mi dayayacaksýn?

Sen bir yerlerden asma veya incir yapraðý bul, her tarafýn açýkta kalmasýn.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Diyorum ya Meral ablanýn ayaðýna gelen fýrsat, çok az siyasetçiye nasip olmuþtur.

Erbakan tam 30 yýl uðraþýp baþbakan olmuþtur, Türkeþ ise 40 yýlda baþbakanlýk görememiþtir.

Adý daðlara taþlara yazýlan Ecevit ise, tekrar baþbakan olmak için 20 yýl daha uðraþmýþtýr, o da Apo iti sayesinde yeniden baþbakan olmuþtur.

Meral Ablanýn kafadan % 15 oyu vardý, o oyu depe depe mundar etti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Japonya nýn elindeki 1.2 Trilyon $ FED tahvilini satmasý lazým. USDJPY rekorlara doymuyor.

Ancak ABD buna izin vermiyor.

Yakýnda Japonya da veya Çin de çok olumsuz bir þeyler olacak.

https://www.ft.com/content/eabb2104-...c-56991e444b58

5.  Alýntý Originally Posted by kastirsef Yazýyý Oku
    Japonya nýn elindeki 1.2 Trilyon $ FED tahvilini satmasý lazým. USDJPY rekorlara doymuyor.

Ancak ABD buna izin vermiyor.

Yakýnda Japonya da veya Çin de çok olumsuz bir þeyler olacak.

https://www.ft.com/content/eabb2104-...c-56991e444b58
    Hayret..! ABD batmiyormu ?

1 seneden fazla onu yazdin di.

Alýntý Originally Posted by heval Yazýyý Oku
    Geçenlerde Þeker hastalýðýndan Rahmetli bir abimiz vardý...Adam benim 2 numaranýn durumu iyi deðil ona bir hayrým olsun dedi gitti rapor aldý...O raporla 2 numaraya bir sýfýr araba çektiler...Kýsa süre sonrada amca rahmetli oldu...Araba 2 numaranýn olmuþtu...

Benim tanýdýk bir memur var , adam kayýnpederine rapor aldý o raporlada çok güzel bir araba ..Kayýnpederle Memurun arasýnda 1300 km mesafe var

Bu kötü kullaným nedeniyle Devlet olaya bir el atmýþtý galiba ...Birinci derece yakýný olacak, þehir dýþýna hasta olmadan çýkýlmayacak falan gibi bir durum vardý....Uygulamaya geçtimi bilemiyorum
    Arkadaþ 8 kardeþti. Konuþtular annesi üzerinden kendine bir araç aldý 3 yýl sonra qnne ölünce miras paylaþýlýrken araba üzerinden kavga çýktý. Diðer kardeþlerin bir kýsmýmaraçta bizimde hakkýmýz var vergi avantajýnýn bize düþen payýný verecen yada araç satýþa çýkacak dediler. Yarýsýyla konuþmuyor
    69 mu yok daha neler. Bu yýl mý? Ýmkansýz.Bozguncular aðzýnýzdan çýkaný kulaðýnýz duyuyor mu?

7.  Alýntý Originally Posted by Tinaz Yazýyý Oku

Batýyor iþte.

Altýn 2400$ oldu. Külçelemeye devam ediyoruz. Külçele babam külçele.

Buyursun düþürsünler Altýný, aða babalarýna söyle.

Sen de yastýk altýndaki Dolarýnla çok sevdiðin taptýðýn Benjamin in patlýcanýný tutmaya devam et.

8.  Alýntý Originally Posted by Tinaz Yazýyý Oku

Sen anlamak istemiyorsun. Dünya lideriyiz.

Sayfa 650/849 ÝlkÝlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •