Sayfa 689/817 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 6535 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,440
    wwwwwwwwwwww

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,440
    iş aramaktan vazgeçenler ülkemde işsiz olarak sayılmadığına göre, bende randevu aramaktan vazgeçtiğime göre hasta sayılmam herhalde, hükümetimizin başarılı sağlık politikasından dolayı iyileştim çok şükür
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

3. Sağlık sistemi gayet hızlı çalışıyor randevu bulup doktora tedavi olursanız .

Ben muayeneden bir gün sonraya emg randevusu aldım . Bayramı iş günü saydıkları için kontrol için almadılar içeri tekrar mhrs ye başvurdum .

Kontrol aldım gittim emar verdiler iş çıkışı saatine hemde bir gün sonraya gittim çektirdim. Rapor ertesi gün çıktı . Gittim sonraki gün vücuttaki hasarlar sorun yok iyileşmiş dedi halbuki ağrı dayanılmaz halde olduğu için bir ay sonra tekrar gideceğim .

4. Ama randevu 16 gün sonra açılıyor alarm kurarsanız bulabiliyorsunuz koca İstanbul da bir hastane denk geliyor uzak yada yakın gidiyorum tabi gözüm Şahin göz olduğu için göz muayenesi hiç olmadım o konu hakkında bilgim yok tabi

Reuters haber ajansı, Reuters haber ajansının haberine göre uzmanlar, Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesi'nin Ankara'ya karşı başlattığı ihlal prosedürünün şu ana kadar diyaloğu vurguladığını, ancak sonunda Türkiye'nin ihraç edilebileceğini veya üyeliğinin askıya alınabileceğini söylüyor.

https://www.voaturkce.com/a/reuters-...r/6828743.html

6. Başkan yurtdışı tatil aldığını söyledi .

Bazı şirketler ciddi kur farkı var ve cash Euro kabul etmiyorlar .

Karta taksit yapmadıkları için bu yola gideyim dedim sadece havale edin diyorlar çözüm olarak .

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kamuda tasarruf ona pratikte bir fayda saglamaz.

Simdi su an Emekli'ye %100 zam yapsa, ona yine bir faydasi olmaz.

Sessizce bekliyor yilan gibi.

Derdi milleti nasil karistiririm da aradan siyrilirim derdi.

Imamoglu ve Yavas'a karsi Ozgur OZEL kozunu oynamak dusuncesinde.

Ama basaramiyacak, gecen her gun aleyhine calisiyor.

Ozetle, haydi Abbas, vakit tamam.
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu tespitin çok doğru...

Walla adamında görevi de TAK Partinin yaptıklarını yasallaştırmak/legalleştirmek gibi duruyor...Umarım yanılıyorum............
    Şimdi 1.Parti başkanı Bayram değil Seyran değil 2.Parti lideri ile neden görüşmek istedi a.q...

Ben CHP nin seçim reklamlarına baktığımda ve Bu adamın seçim sonrası erken seçim açıklamalarından anladığım CHP içerisindeki derin yapı TAK parti ile pazarlık yapmak için bu giriimde bulundu...Pazarlık yerel yönetimlere siz destek olun bizde sizin İktidarınızın devamı için sözde Muhalifliğe devam edelim gibi duruyor...

Türkçe meali siz bizim ekmeğimizle oynamayın bizde sizinki ile Halk mı koy d.ötüne gitsin ..Dikilen zaten dikilmiş kendini kurtaracaklara Reis olarak destek at mıydı!!!!!

Zamanla bunu göreceğiz ama Eğer CHP bu misyonu üstlenmese büyük olasılıkla Halk Hocanın oğluna bu misyonu verecektir....

8.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    12.3.2024
    saat 15:37
    Güncel satış kurları
    Dolar 32.78
    Euro 35.76
    Altın 2417
    02.05.2024

satış kurları idi bugün serbestte gün boyu

Dolar 32.25
    Euro 34.50
    Altın 2428