Sayfa 454/700 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon
Arama sonucu : 5600 madde; 3,625 - 3,632 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Donmelerin cok yada az olmasinin bir onemi yokki

Hemen hepsi ozlerini yitirmis musluman ve Turk kimligi almis besinci altinci nesil olmuslar artik gecmislerini bile hatirlamiyorlar

seneler once edevlet te soy agaci diye bir sistem cikardilar bende gidip bakmistim 1850 ye kadar gidiyor daha gerisi yok ama eksisozlukte bir cok paylasimda insanlar dedelerinin dedelerinin isimlerinin Turkce olmadigini gorunce sok gecirmisler paylasmislardi genelde hep ermeni olduklarini ogreniyordu insanlar

Ermeni kimliginde kalsa hep korku icinde yasayacak ee naapsin yani adamda hakli

dile kolay bir suru nesil gecmis ustunden unutulmus gitmis. Anadoluda gercek Turk yuzde kacki zaten? Cok azdir

bende bu sabatay mabatay bu muhabbetlere kil oluyorum kacimiz gercek Turk? bizim ulkenin nufusu amerikadan karisik
    G. Amed abi, bu konular senin G. genişliğini aşar, ulan benim bile tanıdığım ermeni ve dönme olmayan Karlopit teyze var ve torunu bizi ziyarete Bizanstan hala geliyor.

Yine senin gö... pardon kafan basmaz, bunlar Tavşanlının yerlisiydi göç etmek zorunda kaldılar, 5 veya 6 nesil yok 3. nesil daha.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Donmelerin cok yada az olmasinin bir onemi yokki

Hemen hepsi ozlerini yitirmis musluman ve Turk kimligi almis besinci altinci nesil olmuslar artik gecmislerini bile hatirlamiyorlar

seneler once edevlet te soy agaci diye bir sistem cikardilar bende gidip bakmistim 1850 ye kadar gidiyor daha gerisi yok ama eksisozlukte bir cok paylasimda insanlar dedelerinin dedelerinin isimlerinin Turkce olmadigini gorunce sok gecirmisler paylasmislardi genelde hep ermeni olduklarini ogreniyordu insanlar

Ermeni kimliginde kalsa hep korku icinde yasayacak ee naapsin yani adamda hakli

dile kolay bir suru nesil gecmis ustunden unutulmus gitmis. Anadoluda gercek Turk yuzde kacki zaten? Cok azdir

bende bu sabatay mabatay bu muhabbetlere kil oluyorum kacimiz gercek Turk? bizim ulkenin nufusu amerikadan karisik
    Yahu mandrake bu ülkenin en baba milliyetçi partisinin kullandığım3 hilal bile tüm soyu ermeni asıllı bir türke aittir. 3 hilalin fikir babası ve çizeri ermenidir. Nihat atsız bile adamı geçememiş kurt fikrini başbuğa kabül ettirememiştir. O yüzden kurt ülkü ocaklarının amblemi olabilmiştir.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Yahu mandrake bu ülkenin en baba milliyetçi partisinin kullandığım3 hilal bile tüm soyu ermeni asıllı bir türke aittir. 3 hilalin fikir babası ve çizeri ermenidir. Nihat atsız bile adamı geçememiş kurt fikrini başbuğa kabül ettirememiştir. O yüzden kurt ülkü ocaklarının amblemi olabilmiştir.
    Bundan MHP lilerin haberi varmi?

Komplo teorisi ile gercekleri karistirmayalim

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    G. Amed abi, bu konular senin G. genişliğini aşar, ulan benim bile tanıdığım ermeni ve dönme olmayan Karlopit teyze var ve torunu bizi ziyarete Bizanstan hala geliyor.

Yine senin gö... pardon kafan basmaz, bunlar Tavşanlının yerlisiydi göç etmek zorunda kaldılar, 5 veya 6 nesil yok 3. nesil daha.
    yazdigimi gotunle degil gozunle oku

Hepsi demedik cogu dedik yoksa bende taniyorum bir suru Rum Ermeni ama %99 u erimis gitmis

Çok büyük ihtimal ile 80 yaşında filan olanların babalarının ermeni dönmesi olması büyük ihtimal.

Tavşanlının köylerinde bile bir odalarında haç ikonu bulunduğu, bazılarında ise dolaplarının içinde olduğu söylenir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

yazdigimi gotunle degil gozunle oku

Hepsi demedik cogu dedik yoksa bende taniyorum bir suru Rum Ermeni ama %99 u erimis gitmis
    Eriyen falan yok göt herif, bir sürü ermeni rumu nasıl tanırsın yoksa Keçiörende?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Bundan MHP lilerin haberi varmi?

Komplo teorisi ile gercekleri karistirmayalim
    Bak reha gayaya hak verdirtiyon mhp lilerin haberi var çünkü mhp içinde aktif biri bu ermeni vatandaşımız.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Anadoluda bilhassa ermenilerin eskiden yoğun yaşadığı yerlerde, sözde müslüman gözüküp ermeni aslını bırakmayanlar olduğu söylenir.

Bu iddiaları hiç araştırmadım, ama bu iddiaların en önemlisi Durmuş Durduyandır, meraklısı bakabilir bence büyük ihtimalle olabilir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Sayfa 454/700 İlkİlk ... 354404444452453454455456464504554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •