Sayfa 56/115 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 935 madde; 441 - 448 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    canım çok sıkkın, bugün çok yazdım kusura bakmayın,
    bedelsiz gelse bile ky yı yine gazlarlar 80/100 olacak, yeni fabrika açılacak, arsa satılacak, falan filan yine sattırmazlar,
    mesela frende beklenti bitti, yine bedelsiz verecek diyorlar, yav ortada fol yok yumurta yok, şirket açıklaması yok, özsermaye yok, nerden çıktı yine bedelsiz,
    bugün başka yazmayacam, hayırlısı bakalım
    Aynısını karton içinde yazmışlar, grup.sirketleronden 300M borclaninca. Üç buçuk yıl oldu karton bedelsizi. Ne dersin 2. Türü bildirimi egen ve konya ya

2. Bu forumda hisse ile ilgili olumsuz şeyler yazılıyor ise bilinki yukarı hareket yakındır. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,215
    egeeni izlemeye devam ağzımız açık!İyi yazsak da olumsuz yazsak da sadece izliyoruz
    #AKSA

��Yönetim Kurulu toplandı.

��Toplantıdan %1100 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı çıktı.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

4.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    egeeni izlemeye devam ağzımız açık!İyi yazsak da olumsuz yazsak da sadece izliyoruz
    #AKSA

��Yönetim Kurulu toplandı.

��Toplantıdan %1100 oranında bedelsiz sermaye artırımı kararı çıktı.
    Osmen'den de yüzde 1806 oranında yüksek bedelsiz geldi.

CPH2125 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Pınarbaşının, modernizasyonu ne oldu? Takip eden yönetim kurulu toplantılarında kayıtlı sermaye tavanının görüşülmesi işi ne oldu? İlk çeyrekte mevcut makinaların taşınmasına başlanması işi ne oldu? H5 numune üretim işi ne oldu? Birisi mükemmel kurumsal yönetimdenmi bahsediyordu? YTD

6. kubi kardeş basite indirgeyerek anlatmaya çalıştım detaya girmedim kafan karışır diye stok devir hızı amortisman etkisi nakit parasal varlıkların park edildiği enstruman getirisinin son 2 yıllık enf çarpanının altındaysa parasal pozisyon zararı olarak net karı nasıl düşürdüğü veya tersi zıplattığı tabi tek seferlik bir düzeltme aslında nakit giriş çıkış yaratan bir şey değil ama... misal dün erbos 140 mil zarar açıkladı niye? -747 mil parasal poz zararı yazdığından işte surpriz her sene 200-300 mil kar açıklayan bi anda zarar oysa satışlar brüt kar marjı vs çok ta negatif değilken başka örnek jant 800 mil eksi parasal poz zararı eski sistemde 500 mil 9 aylık enf düzeltmesinde yıllık 400 lere düşmüş.satışları mı düştü yok patron hırsız makyaj vs mi o da değil eski fiktif karlar artık yok realiteye alışmak gerek gerrçeği bu

Egeen i yukarıdaki 2 örnekle kıyaslayarak tabi çok örnek var da 700-800 mil yıllık kar mümkün ama kesin diyemem sürpriz yapıp ekstra bi yerlerden değerleme felan iştirak ege fren vs deyip ekstra kar da getirebilir EM çok karışık iş vesseelam

7.  Alıntı Originally Posted by rogliç Yazıyı Oku
    kubi kardeş basite indirgeyerek anlatmaya çalıştım detaya girmedim kafan karışır diye stok devir hızı amortisman etkisi nakit parasal varlıkların park edildiği enstruman getirisinin son 2 yıllık enf çarpanının altındaysa parasal pozisyon zararı olarak net karı nasıl düşürdüğü veya tersi zıplattığı tabi tek seferlik bir düzeltme aslında nakit giriş çıkış yaratan bir şey değil ama... misal dün erbos 140 mil zarar açıkladı niye? -747 mil parasal poz zararı yazdığından işte surpriz her sene 200-300 mil kar açıklayan bi anda zarar oysa satışlar brüt kar marjı vs çok ta negatif değilken başka örnek jant 800 mil eksi parasal poz zararı eski sistemde 500 mil 9 aylık enf düzeltmesinde yıllık 400 lere düşmüş.satışları mı düştü yok patron hırsız makyaj vs mi o da değil eski fiktif karlar artık yok realiteye alışmak gerek gerrçeği bu

Egeen i yukarıdaki 2 örnekle kıyaslayarak tabi çok örnek var da 700-800 mil yıllık kar mümkün ama kesin diyemem sürpriz yapıp ekstra bi yerlerden değerleme felan iştirak ege fren vs deyip ekstra kar da getirebilir EM çok karışık iş vesseelam
    İtibar puanınızı verdim hocam,hakkınızdır.
    Bu meseleye bende değinecektim zamanında,ama burada olmayacağını bildiğim için,üstadın birine üstünkörü özelden bahsettim em ile ilgili düşüncelerimi.
    Bence yormayınız kendinizi,zira tecrübe denilen şey yaşayarak elde edilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,215
     Alıntı Originally Posted by Babatolien Yazıyı Oku
    İtibar puanınızı verdim hocam,hakkınızdır.
    Bu meseleye bende değinecektim zamanında,ama burada olmayacağını bildiğim için,üstadın birine üstünkörü özelden bahsettim em ile ilgili düşüncelerimi.
    Bence yormayınız kendinizi,zira tecrübe denilen şey yaşayarak elde edilir.
    Bu em mi göm mü neyse nedense bir tek egeeni mi etkiliyor?
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Sayfa 56/115 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •