Sayfa 2/39 İlkİlk 123412 ... SonSon
Arama sonucu : 319 madde; 9 - 16 arası.

Konu: PKART - Plastik Kart

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. https://www.biometricupdate.com/2024...unch-in-turkey
    Bildiğimiz gibi pkart 2023 yılında yatırım teşvikği ile chip kodlama makinası almış ve sonrasında kart kişiselleştirme yatırımı yapacağına dair küçük dip notlar açıklamıştı.
    Bu linkteki haber bence takip edilmeli..
    Unutmamak gerek ,henüz net bir bilgi yok( göle maya çalmak durumu) Ama bunu Thales Türkiyede yapılandıracak ise pkart ile yapılandıracak.
    Sonuçta pkart bu...Herşey olabilir ,hicbirsey olmaz....cool:;/
    Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

2. Parmak izli temassiz kartlar çok guzel de kart basina 1 tl kar edemiyor. Baska bir hikaye veya net karlar da o karlari gormemiz lazim. Ya da tahtaci cennet merdivenini dikmesi lazim tavan bozmayaydi iyiydi bugün

3. Yakup abi yavas ya bozdun tahtayı yine

4.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Yakup abi yavas ya bozdun tahtayı yine
    Sözüm sözdür.
    100 üstü olmadan satmam.
    Bugünün benimle ilgisi yoktur.
    Tahtacımız kendisi sallıyor.
    Olgun elmaları dökmeye çalışıyor!
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Sen hisseni sattıysan neden böyle iyilik meleği oldun , sana ne eğer sattıysan derdin 90 lara gelsin sattıklarını geri almak için milletin kafasını karıştırma derdindesin , ben sadece gördüklerimi yazarım yorum yapmam , ytd.
    Bende kuyruk acısı var!
    O nedenle tahtacı ile uğraşıyorum.
    Fırsat verirse malımı tekrar bir şekilde yerine koyarım.
    Şu an için henüz erken.
    Paylaşımlarım tıpkı benim gibi hayal ürünüdür. Hiçbir doğruluğu ve geçerliliği yoktur. Boş boş atıp tutanlara nispet ediyorum.

6. roket gibi maşallah noldu buna böyle...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    roket gibi maşallah noldu buna böyle...
    İnişi mi, çıkışı mı?

8. Boyle kaparsak bendeki log grafik ana kanal ust bandi uzeri ve tarihi Euro zirve kapanis gelmis olacak. Haftaya da teyidi olursa bir daha 80 tl lari gormeyebilirz bence. Haftaya brut takasta geldiginde hersey belli olur aşağı mi yukari mi

Sayfa 2/39 İlkİlk 123412 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •