Sayfa 794/1005 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Avrupa Wushu Kung fu şampiyonu olan Necmettin Erbakan Akyüz, madalya töreninde Filistin bayrağı açıp dabka dansı yaptığı için şampiyonluğu iptal edildi

#FreePalestine #SONDAKİKA Hamas
    Türkiye'ye 6.3 #Öyleolmazböyleolur
    Dön dolaş dedi.

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Ereğli de yorumum şu
    Enflasyon dolar diger hisselere karsi durumu vs arindirirsak
    Tahminim 1960 li yıllardaki fiyatlarında işlem görüyor.
    Ben bu hissede sadece agresif long poz alırım
    Düşecek çok yeri yok gitmezse maliyetine veya az zarara kapatırım
    Ya giderse....

Oh ne güzel İstanbul gerçekten hayat sana güzel. Bize bir araba dolusu laf et sonra tezgahı bizim olduğumuz bir kaç yerden birinde aç. Valla büyüksün sen bu işi öğrenmişsin. Yalnız Mathias'la henüz tanışmadın sen sanırım.

Ucuz hisselerden biri de ASGYO. Ama patronu çok aç gözlü.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    arkadaşlar yurt dışı hisse hangi aracı kurumlarda var ve komisyon uygun...

tesla 19 nisanda Türkiyede kampanya yapınca aldım...

sonra fiyatına bakayım dedim nasdak 140 dolar...

dedim tam bir yıl öncesine dönmüş fiyatı...

dedim burdan alınır...ama hesap yok nasıl alıcan...

140 dolarlık hisse 10 günde 195 dolara çıkmış...

arabanın 1/3 parası çıkardı..
    Phlips var ama kardan % 40 vergi var. İşbankasının falan yabancı hisseler olan fonu var.Diğer türlü kanada üzerinden falan hesap açıyorlar % 40 lık vergi işini aşmak için ama ne kadar legal devlet yakalarsa öper. En iyisi yurt dışına çıkıyorsan oradan hesap açarsan bu % 40 vergi işinden legal yırtarsın.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    kesinlikle yıpratıyor....burda bu işi iyi yapan 6-7 kişi gördüğüm....kolay olsa burda efelenenler viop yapıp zengin olurlardıda ....kolay değil....herkes kafasını giyotine koyup savaşamaz.....viop birazda sermayesi kısıtlı olanlar yapayımda çok kazanayım hülyalarında olanlar yapıyor...
    Belki ben parayı o şekilde kazanmak istemiyorumdur bu işten yapamayacağımdan bilemeyeceğimden değil. Herhalde endeks yorumlarımı okursanız long kontrat almayı becerebilirim. Borsa para kazanma yeri değildir zaten ;

Parayı değerlendirme yeridir.

5.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    ulan arkadaş tam yarım saatir gülüyorum

https://www.youtube.com/watch?v=zRk5OC0dx80

Bende bu topiği okuyunca çoğu zaman çok gülüyorum.....

6.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    S&P nin Türkiye not değerlendirmesi 5 Mayıs'ta, alıma bugün de devam ediyorlar, geçen Mart da Fitch Ratings de olduğu gibi beklenti gerçekleştikten sonra mı verecekler!
    Değerlendirme 3 mayısta.

https://www.oyakyatirim.com.tr/haber...mi%20belirledi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,555
     Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku

Orta çizgi geçildi.

Üst çizgiye gider mi?
    Rating kurumlarının içinde en ketumu Fitch in not ve görünüm yaklaşımı olursa S&p den ,parasal sıkılaşmadan tam olarak nasibini almamış blanço dönemine de girdiğimiz düşünürsek üst çizgiye değermi bilemem ama biraz daha yol alabilir ..
    Tabi nihayi karar piyasa yapıcı ağalarda ..bizler doneleri alta alta üst üste yan yana koyup çıkarımda bulunuyoruz işte

Cevabı kolay değil izleyip göreceğiz
    Bu arada teşekkür ederim paylaşım için ..eyvallah

Tavuk eti ihracatına sınır getirildi

Sayfa 794/1005 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •