Sayfa 316/1005 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Viop LVİ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,534
     Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    sıkıntı yok reis halleder..
    bugün senin günün bereketli olsun

2.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    bugün bankalara satış gelir mi acaba.... bankacılık endeksi yüzde 5 artı......bir kar satışı olmalı.....
    Xbank akdere olayına benzemeye başladı yabancı böyle bir alım yapar mi 3 hafta da dolar bazlı %50

3. geçen hafta sonu yazı yazdım burada ve 6.5 centten bahsettim, bunu hazırlayacak hikayeden,..6.5 cente ancak o hikayeyele gidebilir, bu yönde bir dizi sıcak gelişmeler oluyor,...
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

4. Bank of America: Ons altını Çin ve Hindistan kaynaklı talep yukarıya taşıyor, Fed'in faiz indirimleri gecikse de yükseliş sürecek.

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    YABANCILAR,son haftalarda deli gibi hisse alıyorlar..Acaba IMF anlaşması mı olacak?

OLAMAZ,demeyelim.

Bu ülkede '' olamaz'' dediklerimiz oluyor.
    o değil,..o gelebilir ama ana neden o değil, o geleni sağlama almak için parayı sağ salim çıkarabilmek için gerekebilir,..olay başka,..
    burada yapılan analizler, bilgi ve paylaşımlar
    yatırım tavsiyesi değildir,...

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    YABANCILAR,son haftalarda deli gibi hisse alıyorlar..Acaba IMF anlaşması mı olacak?

OLAMAZ,demeyelim.

Olabilir ama bu haberler genelde zirvede çıkar.
    Temkinli olmakta fayda var.
    İyi kardayız ama yemleme olmasın.
    Keseceğimiz horaza yem atar sonra yakalardık kacamazdı...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

7. Türk Hava Yolları (THY), yurt içi uçuşlarda 799 liradan başlayan avantajlı biletleri satışa sundu.

THY'nin sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre, 80 bin koltuk için geçerli indirimden yararlanmak isteyen yolcular, bugün ve yarın satın alacakları biletlerle 1 Ekim-30 Kasım'da İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı seferlerde her şey dahil tek yön 799 liradan başlayan fiyatlarla uçuş olanağı elde edecek.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiye THY'nin internet sitesinden ulaşılabilecek.

Kaynak : Anadolu Ajansı

8.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku

OLAMAZ,demeyelim.

Valla herşey mümkün...Ben şaşırmam..

IMF de olabilir. Gri liste hikayesini önden alma da olabilir. Erdoğan da Abd ye gidecek...Konu ne tam olarak bilmiyoruz..

2 haftadır raporlarda yabancı girişi var. Güzel olan geçen hafta tahvil tarafına da giriş oldu.. Zaten tahvil faizleri de düşüyordu...Bu hafta da düşüyor...Dolara da bakınca , alınan hisselere de bakınca bu hafta da bir giriş olduğu net...

Ama çok çok seçici alım var. Bu birinci sıkıntı.
    Bir de alıcı olan , kalıcı olacak mı? Bu da ikinci sıkıntı/soru işareti... Çünkü sadece satması kolay tahtaları alıyorlar...
    İzlemek lazım süreci...

Ben bilançolar tamamlanınca/tamamlanmaya yakın alım yapmayı düşünüyorum. Yıl sonuna kadar da taşımayı düşünüyorum . Piyasayı etkileyen ters bir durum olmadıkça şu an için fikrim bu..

Sayfa 316/1005 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •