Sayfa 787/1005 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,289 - 6,296 arası.

Konu: Viop LVİ

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    olabilir şans işi ..

ben zaten suyun içindesin diye dediydim

Th nin teknesinden bi yelkenli tekne almak lazım üüleyse
    Av mevsimide yaklaşıyormuş, biraz gogıl dan araştırdım, mantıklı geldi. Mevsimsel iş yapılabilir.
    Türkiye'de orkinos en fazla mayıs ve haziran aylarında avlanmaktadır. Çevre şartlarına göre geçmiş yıllarda nisan ayı başlarında da av verdiği görülmüştür. Türkiye'nin güney bölgesi açıklarında 20-120 mil mesafelerde (özellikle Antalya açıkları 40-60 mil) avlanmaktadır.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Eşleşmede alanlar, Y/F gene iyi mal alarak en iyi alıcı oldu!

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Th nin teknesinden bi yelkenli tekne almak lazım üüleyse
    Av mevsimide yaklaşıyormuş, biraz gogıl dan araştırdım, mantıklı geldi. Mevsimsel iş yapılabilir.
    Türkiye'de orkinos en fazla mayıs ve haziran aylarında avlanmaktadır. Çevre şartlarına göre geçmiş yıllarda nisan ayı başlarında da av verdiği görülmüştür. Türkiye'nin güney bölgesi açıklarında 20-120 mil mesafelerde (özellikle Antalya açıkları 40-60 mil) avlanmaktadır.
    yasak masak dinlemez bizim millet..

antalyanın 60 mil açıklarında kim kime dum duma dayu.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

4.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    günün tepesini işaretleyeyim derken birde KULP işi tamamlanıp Kırarsa ortalık yem yeşıl olur diye korkmaz mısın?

4 iş günü olmadan hedefe emin adımlarla ilerliyor denilebilir mi?

5.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

bulut abi grafı paylaş diye yazılıyor hep stoplos soruluyor o sizin maliyetinize bağlı daha önce ne dediysek grafta benim elimdeki tahtalarda maliyetlenme bölgem flamanın dibi 2.88-2.90 bölgesi ,sabah açılışta satıp tekrar aldığım 3 mayıs için koç bank 30.50 maliyet.
    3.06 üzeri hacimli kapanış gerekli izleyelim görelim.
    yarışmacı arkadaşlara başarılar
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    3.25 dolar beklentimin devam edip etmediği soruluyor.
    beklentim devam ediyor takip ettiğim endeks ağırlığı olan tahtaların çoğunda ve endekste formasyonlar mevcut bunların yön konusunda teyitini bekliyorum.pıst 100 de kısa vade beklentim formasyon hareketi beklediğim gibi olursa 3.13 oradan kar satışı 3.05-3.06 buradan 3.20-3.25 hareketi.Oyun alanım 30 işlem günü seneryom bu yönde yön kestiği an grafı paylaşırım.

yarın formasyonu tamamlarız bir aksilik olmazsa yine hızlı geldik
    ortalamalar aşağıda yarın ince ince teknik çalışma olur ortalamalar üzerinde.
    yarışmacı arkadaşlara başarılar.
    FORMASYON AVCISI -53

6. SOSYAL medyada dolar bazlı GÖSEL bulunca hemen alıntıladım ....

7. tuprs soran çok grafını atıcam yalnız bana stoplos muhabbetini yapmayın özelden okumadığımda cvp vermediğimde bu sefer laf sokma derdine giriyorsunuz.
    FORMASYON AVCISI -53

8. graf dolar bazlı 240 dk dır ,
    formasyon devam ediyor.
    FORMASYON AVCISI -53

Sayfa 787/1005 İlkİlk ... 287687737777785786787788789797837887 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz