Sayfa 860/1005 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,873 - 6,880 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Arkadaşlar siz siz olun ibanınızı falan başkasına kullandırmayın...

Ortalıkta binlerce kara para aklama davası var...

Hiç birininde cebine giren bişey yok...

Başkaları tarafından benim hesabım blokeli senin hesabını kullanabilirmiyim diye kullandırmışlar...

Şimdi hepsi içeride...Çevremde bir kaç kişide duydum bunu...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Arkadaşlar siz siz olun ibanınızı falan başkasına kullandırmayın...

Ortalıkta binlerce kara para aklama davası var...

Hiç birininde cebine giren bişey yok...

Başkaları tarafından benim hesabım blokeli senin hesabını kullanabilirmiyim diye kullandırmışlar...

Şimdi hepsi içeride...Çevremde bir kaç kişide duydum bunu...
    Bu konuda ne hikayeler biliyorum.
    ATM önünde , Yolda kaldım kartım yok, sizin hesaba para gönderteyim, çekip bana verir misiniz lütfen diyenlere de itibar etmeyin.
    Sonra patlattıkları bir internet bankacılığından sizin hesaba para gönderiyorlar. Siz ATM’den çekip elden veriyorsunuz. Kime verdiniz adı belli değil.
    Ama para sizin hesaba yattığı için, dolandıran siz olmuş oluyorsunuz.
    Gibi gibi…..

3.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Enerjilerin grafikleri patlamaya hazır bomba gibi... Mayıs tan sonra güzel hareketler yapacaklar bence.Hisseler de toplandı. Uzun süredir baskıladılar
     Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sabah yazdım. Mayıs dan sonra orada hareket olacaktır... Sabırsız gençler satsın bçraz daha...Zirveleri yoklarlar büyük ihtimal
    Tabi bir de yenilenebilir enerji şirketleri ile elektrik üreten şirketlere ayrı bakmak lazım vs..Bakan yenilenebilir enerji diyor aylardır...
    Detaylı işler..
    24 Nisan paylaşımları..
    2 gündür kıpır kıpırlar. Bakalım nereye gidecekler...

4. Hakan Kara
    @ali_hakan_kara
    ·
    34d
    Açıklanan veriler mevcut programın çalıştığına dair güçlü kanıtlar içermese de yılın kalanı farklı geçecek gibi görünüyor. İki seçim arasına denk geldiği için gerçek bir istikrar programı uygulanmadı. Kemer sıkma dönemi asıl şimdi başlıyor.
    FORMASYON AVCISI -53

5. Hangileri yenilenebilir enerji firması? XELEKT'te tam 32 tane irili ufaklı hisse var. An itibariyle en hacimliler Zoren, Akfye, Odas gözüküyor. Kontrolmatik bu endekste yokmuş mesela

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    2 gündür kıpır kıpırlar. Bakalım nereye gidecekler...

6. Daha fragman diyor ekonominin içine et sonra faiz artırımı yaptık düzelecek diye bekle .
    3 gün sonrada yandaş kanallarda e faiz artırdık ne oldu diye program yapmaya başlarlar.
    FORMASYON AVCISI -53

7. Askeri harekat olur, ekonomi haberi olur, dış politika olur vs aynı yorumcular her şeyi bilen hiç bir şeyi bilmiyordur

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Daha fragman diyor ekonominin içine et sonra faiz artırımı yaptık düzelecek diye bekle .
    3 gün sonrada yandaş kanallarda başlarlar e faiz artırdık ne oldu diye program yapmaya başlarlar.

8.  Alıntı Originally Posted by mavsar Yazıyı Oku
    Hangileri yenilenebilir enerji firması? XELEKT'te tam 32 tane irili ufaklı hisse var. An itibariyle en hacimliler Zoren, Akfye, Odas gözüküyor. Kontrolmatik bu endekste yokmuş mesela
    SMRTG,ALFAS,CWENE,EUROPOWER,GESAN,SAYAS vs..
    Genel olarak panel üretenler ya da rüzgar enerjisi işi yapan şirketler..Elektrik üretimi yapanlar bunlara dahil değil.,Astor ve kontrolmatik in faaliyetleri farklı ama genel olarak sektörü domine eden hisseler bu 2 si...

Hareketleri serttir. İşlem yaparken dikkatli olunmalı

Sayfa 860/1005 İlkİlk ... 360760810850858859860861862870910960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •