Sayfa 780/1005 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Borsanın son 2-3 yılki hareketinden parayı vuran da evi arabayı kaybeden de çok olmuştur. Doğru yönü bulup kaldıranlı longlayanlar ihya oldu, çöküş kovalayanlar battı. Durum bu.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Ben anladım konuyu, evet, Türkiye ahlaksızlık derecesinde pahalı, türkiye Almanya'dan çok daha pahalı, Fransa italya ispanya TR den çok çok daha ucuz.

Türkler de bu nedenle yaz için vizelere hücum etmiş, konsolosluk vermicem demiyor, işlem yapacak kapasitem doldu randevuları dondurdum az nefes alın diyor :D

Bu olayda, halkımızı kazıklayan esnaf da, kazığı yemek istemeyen vatandaş da %100 haklıdır.

Randevulara yetişemeyen otoriteler de haklıdır.

Kıyak emeklilik kapan %100 haklıdır. Bana gelse ben de acımazdım.

Sadece internette veirlmiş hak ot bok diyen haksızdır sus da paranı ye ne hakkı Allahını seversen, beklentiden hak mı oluşur... Verdiler de... yiyoz de... beğenmeyen s..sin gitsin de defolsun gitsin evet bana 43 sana 65 zoruna gidiyorsa harbi çek de. delikanlı olalım ya

Oynaya oynaya atariyi bozanlar kimse, o da herhalde baş ekonomistimiz olsa gerek, bi de o haksızdır.
    avrupada Türkiyeden pahalı olan tek şey su...

bu neden pahalı çözemedim...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

grafikisinde 62,95 te var ama... 62,35 akkız şort

vadeli 1086400... ama burdan açmayacağım, stoplatır... verirse 1087300 den versin

4.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    Birileri sürekli laf soktu diye hatırlıyorum, emeklerine karşılık gücenmiş olabilir,

Pandemi döneminde çok kötü videolar paylaşmıştı, düşüş devam edecek düşüncesiyle maalesef etkilenmiş ve 10 tl dan aldığım THYAO nı 8 tl dan satmıştım, alttan almak istemiştim, satmakta geç kalmış almam gereken yerde satmıştım, gördüğü dip fiyat 7.41 den mal almış panikle onu da 2 kademeye satmıştım, o 20 bin lot kalsaydı bugün 6.5 milyon tl para ediyor
    Buna rağmen Aristona ben çok da gücenmemiştim!
    adam aken çöp dedi 6 fiyat
    o akşam ret listeme eklediim
    Mükemmeli ararken iyiden vazgeçmekten korkma!

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    avrupada Türkiyeden pahalı olan tek şey su...

bu neden pahalı çözemedim...
    Çok basit sorsan söylerdim.

Musluk suları tertemiz ve içilebilir. Herkes de en fazla süzgeçten geçirip musluk suyu içiyor.

Dolayısıyla şişelenmiş plastik su içme isteği lüks, lüks olduğu için de ona göre fiyat çekiliyor. Olay bu kadar özünde.

Gezerken mesela biz hep termos taşırız, içer içer beleşe doldururuz tekrar içeriz.

Zaten bira filan ne kadar ucuz görüyorsundur, 1 euroya TR de bulabilme ihtimalin daha olmayan en kral biraları alıp içiyorsun, su neden pahalı olsun...

Bu arada hava alanlarında da çoğunlukla ücretsiz su var, uyanık olun. TR de 1 su 100 liraya satıyorlar, avrupada beleş...

Erdoğan: 3'lü gezegen krizi karşısında en yoğun mücadeleyi veren ülkelerden olduk

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çok basit sorsan söylerdim.

Musluk suları tertemiz ve içilebilir. Herkes de en fazla süzgeçten geçirip musluk suyu içiyor.

Dolayısıyla şişelenmiş plastik su içme isteği lüks, lüks olduğu için de ona göre fiyat çekiliyor. Olay bu kadar özünde.

Gezerken mesela biz hep termos taşırız, içer içer beleşe doldururuz tekrar içeriz.

Zaten bira filan ne kadar ucuz görüyorsundur, 1 euroya TR de bulabilme ihtimalin daha olmayan en kral biraları alıp içiyorsun, su neden pahalı olsun...

Bu arada hava alanlarında da çoğunlukla ücretsiz su var, uyanık olun. TR de 1 su 100 liraya satıyorlar, avrupada beleş...
    bir çok cadde sokaklarda çeşme var avrupada millet lökür lökür içiyor ...

burada caminin wc ci bile para
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Bu günün en iyi alıcısı olan HSBC nin aldığı sattığı,

Sayfa 780/1005 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •