Sayfa 18/274 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 2192 madde; 137 - 144 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by isoleyte Yazıyı Oku
    Bugünkü kapanışı yaklaşık 150 yıldır pusuda bekliyordum. Allah utandırmasın.
    Ben de ne zaman teşrif edeceksin diye bekliyordum pusuda

Bol kazançlar..
    "İyi bir planın en büyük düşmanı, mükemmel bir planın hayalini kurmaktır."
    Clausewitz

2. Çok şükür beni hiç bekletmedi

Döngüler döngüler

Herkese bereketli olsun

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,825
    Beyler hevesinizi kırmak istemem ama HRC fiyatlarında belirgin bir düzelme göremiyorum hala.... İnşallah ben yanılırım ama bu hrc den çok ucuz kalmış hisse bulamama alımları ... Yinede gidecek yeri hala var gibi..
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Beyler hevesinizi kırmak istemem ama HRC fiyatlarında belirgin bir düzelme göremiyorum hala.... İnşallah ben yanılırım ama bu hrc den çok ucuz kalmış hisse bulamama alımları ... Yinede gidecek yeri hala var gibi..
    hocam geçen yılki Tadıbu indeksimize göre şu anda ederi 140 TL.

fedoramca da satmış artık yükselmemesi için bir neden kalmadı.

Şaka yapıyorum fedoramca alınma. Bu forumda en çok kazanması gereken kişiydi, satmasaydı keşke.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5. Şimdi olay pay vadeliler kapandıktan sonra netleşecek çünkü gördüğüm kadarı ile sağlam shortçu sıkıştırdılar

Geçen ayda böyle mecbur alan pay vade kapanınca aldıklarını short karşılığı teslim etti

Elbette temel olarak satışların hrc nin yükselmediği aşikar ama burası borsa

Bazen böyle rallilerde oluyor

Alıntı Originally Posted by freedım Yazıyı Oku
    Şimdi olay pay vadeliler kapandıktan sonra netleşecek çünkü gördüğüm kadarı ile sağlam shortçu sıkıştırdılar

Geçen ayda böyle mecbur alan pay vade kapanınca aldıklarını short karşılığı teslim etti

Elbette temel olarak satışların hrc nin yükselmediği aşikar ama burası borsa

Bazen böyle rallilerde oluyor
    Keep it simple diyor gavurlar. Beklentiyi al, gerçekleşince değerlendir pozisyonu. HRC fiyatlarının artma eğilimine girme olasılığının girmeme olasılığından fazla olmaya başlaması fitili ateşler. Zaten PD/DD 1'in altında hala. Yabancı alım ordinolarını daha sık görmeye başlayacağız diye değerlendiriyorum.

Bugün yeni bir haftalık kapanış bizi bekliyor. Dünün üzerine az da olsa koyarsak tadından yenmez.
    Son düzenleme : mzffr; 21-06-2024 saat: 08:01. Sebep: harf hatası

7. Erdemir yöneticileri toplantıdaydi zannedersem isdemirin depremden hasar gördüğü için üretim yapamadığını bunu sigorta şirketinden alacaklarından bahsetmişti bilgisi olan yeni bir gelişme varmi??

8. Hrc düşük hrc düşük

Kimse de demiyor ki, hrc yükselmiş olsa zaten ereglyi bu fiyattan alamazsın.

Hrc yükselince eregl 1.5 dolarda kalacak ve alım fırsatı verecek diye bekleyen thy yi de 2020de değil 2023te işleri düzeldikten sonra bilmem kaç katı fiyattan alır

Sayfa 18/274 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •