Sayfa 291/855 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 6836 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1.  Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    Turbo su nerden alınır bunun i phone den giriyordum ne güzel hemde masa üstünden de giriyordum Cuma’dan beri giremiyorum şu turbo meselesini açarmısınız biraz

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    VPN TURBO Android markette var, iPhone de var mı bilmiyorum.vpn TURBO indir, aktif hale getir,borsa derinlik gir,bendeki aktif olunca neterhland üzerinden giriyor.

Venus Z10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    Turbo su nerden alınır bunun i phone den giriyordum ne güzel hemde masa üstünden de giriyordum Cuma’dan beri giremiyorum şu turbo meselesini açarmısınız biraz

Turbo vpn ile de girilmiyor

google chrome kullanıyorsanız ZenMate eklentisini indirip giriş yapabilirsiniz.

hacim çok zayıf ama ben yukarı istekli görüyorum. sanırım biraz zamanı var.

5.  Alıntı Originally Posted by mette Yazıyı Oku
    google chrome kullanıyorsanız ZenMate eklentisini indirip giriş yapabilirsiniz.
    Hocam pek anlamıyorum da zen mate eklentisini nerden indiriyoruz Bilgi verebilirmisiniz

Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    Hocam pek anlamıyorum da zen mate eklentisini nerden indiriyoruz Bilgi verebilirmisiniz

chrome aç / google gir / zenmate yaz / en üsttekine tıkla / chrome ekle...bu kadar. ekledikten sonra chrome un üst adres çubuğunun sağında bir kalkan simgesi göreceksin. tıkla aktif et. sonra borsa derinliği kullanabilirsin.

7. Sorun hangi VPN kullandığın değilmiş hangi internet paketi kullandığınmış şimdi öğrendim...genelde ttnet kullananlar aynı sıkıntıyı yaşıyormus

sağ kulvarı boşalttılar, sol kulvarda 23 e 14800 lot barajını koydular. sorun ne anlamadım. aslında anladım sorun bende, kusura bakmayın kristal 1,81 den sattım 2,15 lerde tavana gidiyor şimdi. 2,81 uluun sattım 2,97 gördü şimdi. dgklb sattım 3,77 cuma 4,03 gördü, bunu satarsam bu da gider. evet sorun bende. :)

Sayfa 291/855 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •