Sayfa 315/855 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon
Arama sonucu : 6837 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. banvit yeri ve vakti geldiğinde bir anda %15-17 primleri görebilecek yetenektedir..son bir kaç ayda bunu bir kaç defa yaptı da ...halka açık kısım çok çok azalmış bir şirket o yüzden de en küçük alış iştahında çok agresif çıkabiliyor....banvit hissesi dolaşımdaki miktar az olduğundan çok değerli...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bilanço yaklaşıyor. Baskı baskı nereye kadar...

3. ne kadar çok baskı o kadar sert hareket...:)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Bodrumlular erken biçer ekini, banvit bey yakında çekeceğiz senin de ipini...

5.  Alıntı Originally Posted by BodrumX Yazıyı Oku
    Bodrumlular erken biçer ekini, banvit bey yakında çekeceğiz senin de ipini...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bir süredir Banvit'deyim. Portföyümün %15'i.

Lakin sizler kadar bilgi sahibi değilim. Hayrına özet geçmek isteyen olursa sevinirim. Zira, çok dağınık bilgiler var forumda.

Ek olarak, maliyetim 22.65. Çok mu yukarda kaldım?

23 ve üstü maliyetlenme durumu nedir?

Beklentimiz ne yöndedir? Ve neleri takip etmemiz gerekiyor? (Bilanço dışında)

Teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Bir süredir Banvit'deyim. Portföyümün %15'i.

Lakin sizler kadar bilgi sahibi değilim. Hayrına özet geçmek isteyen olursa sevinirim. Zira, çok dağınık bilgiler var forumda.

Teşekkür ederim.
    Bakınız hissenet banvit forumu shf 303-305-310
    ssss

8.  Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    Bir süredir Banvit'deyim. Portföyümün %15'i.

Teşekkür ederim.
    Kısaca şöyle özetleyelim. Şirketin yabancılara satışı sonrası ihracatta ki artış, maliyetlerde ki düşüş ve borçların yeniden yapılandırılması vb. gelişmeler sonrası mali tablolarda ki iyileşmeye bağlı olarak güzel bilanço beklentisi var. Başkada bir beklenti yok.
    Bu kadar yeterli olur sanırım sizin için.

Sayfa 315/855 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365415815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •