Sayfa 706/856 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon
Arama sonucu : 6845 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. uluunda yaptığımız %21 lik zarar bize iyi bir ders vede tecrübe oldu..bundan sonra çok iyi tanımadığım hisselerde bilanço riskini göze almayacağım...iyi bilanço beklentisi ile zirvelerine çıkmış hisseleri de almayacağım...bunun yerine bilançosu belli olmuş büyüyen şirketlerde pozisyon alacağım...biraz macera arayalım dedik şamar oğlanına döndük...:kahkah:
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    DİDİM/AFYON
    Gönderi
    1,267

3. Keko kaçmadın mı daha?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Keko kaçmadın mı daha?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    kaçsam ne olur kaçmasam ne olur...borsada şu anda herkes nasibince dayağını yiyiyor...:kahkah:
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kaçsam ne olur kaçmasam ne olur...borsada şu anda herkes nasibince dayağını yiyiyor...:kahkah:
    Öyle deme sn keko seni burada görmeyince özlüyoruz
    Yatırım Tavsiyesi Değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Öyle deme sn keko seni burada görmeyince özlüyoruz
    sesiz topik insanı biraz sıkıyor ama endeks sert düşerken ve hisseler de buna uyup sert düşerken kimsede yazacak moral kalmıyor..söyleyeceklerimizi zaten söyledik...artık hisse elimizde olsa da olmazsa da fikrimiz değişmez..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Kilere gel , kiler toplanmaya devam ediyor.

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

Sayfa 706/856 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •