Sayfa 708/853 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon
Arama sonucu : 6820 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: BANVT - Banvit

Forumdan bir arkadaşın blog yazısından alıntılanarak hisse başlıklarında paylaşılmıştır. Kendisinin eline sağlık.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Keko hocam yorma kendini bu kadar. Huyundur 1 hafta sonra sattim ben dersin😁haber bombardimaniyla hissede para kazanilmaz alırken kazanilir. ytd

3.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Keko hocam yorma kendini bu kadar. Huyundur 1 hafta sonra sattim ben dersin😁haber bombardimaniyla hissede para kazanilmaz alırken kazanilir. ytd
    hisse ister elimde olsun isterse de olmasın düşüncelerim aynıdır ki zaten şu anda hisse elimde yoktur....endeks sert düşmeye başlayınca bende ne yazık ki stop olup satmıştım...

o yüzden de bu yorumlarım elimde hisse olduğu ve dolayısı ile gaz verme olarak algılanabilecek sözler değildir...fikir ve düşünce olarak yaptığım paylaşımlardır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Sektör kötü , bu sene pek de bir şey beklememek lazım banvitten.

Yatırım tavsiyesi değildir...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

6. Evet bugün çift hanede kapadı.beklentim bu hafta 10.20 üzerine atmasidir.her ihtimale karşı palanin tokatini yememek için😁 stobumu koyar beklerim.ytd

Sayfa 708/853 İlkİlk ... 208608658698706707708709710718758808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •