Sayfa 92/856 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 6844 madde; 729 - 736 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Bazıları 2007 yılındaki yazıyı bugün yazılmış gibi buraya kopyaliyor peki Mikros kipa yi kac kurustan aldı Kipa kaclira ayni kipada hisse topluydu burada da toplu

2. Yay denen şahıs dün kalan üç beş kişiye korku saldı yok saat 17 ye dikkat yok yellen diye. Arkadaş senden etkikenip bir kişi bile saat 17 den önce sattıysa yaklaşık %17 yükselişten zarar etti. Günahı nasıl ödeyecen. Ben satsam hakkımı helal etmezdim. Ama çokta bunları umursamıyordur bu gibi şahıslar. Şimdi biri çıkıp etkilenmesin kimse burda yazandan diyecek. Madem etkilenmeyecek niye yazıyon arkadaş. Yazma o zaman. Biriyle konuşurken seni dinlemese başçavuşun eşşeği mi var burda dersin. Ben bile saat 17 den önce üç kez açıp satmaya niyetlendim sonra vazgeçtim. Satsam alsam buradaki 600 lotum 500 lota düşecekti. Bu kadar ky yiz. Ne uğraşırsınız bizim üç beş lotumuzla, kuruşumuzla. Ytd

3. Hisse başı 12 Tl satılmış kipa hisse başı 0.23 kurusa satılmış Mikrosa bugün kipa 2.92 lira aynisi olacak demiyorum ama kipa yi alan yerli banviti alan yabanci 2007 yılındaki bir yazıyı tüm formlarda yazmaları manidar kipa da çağrı olmayacak diye milletin hisselerini topladılar yatirim tavsiyesi olmayıp kendi dusuncem

4. Pazartesi ne olur ortaklar düşünceleriniz
    Saygılar

Küçük yatırımcı almış büyükler satmış takas güzel değil ama pazartesi ne olur Allah bilir
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Derinlik izlerken 5000 satan vardı 1000 defalarca satıldı 4000 satıldı vs dikkat edin daha da gidebilir spekülatif artık defter değeri 4.42

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Derinlik izlerken 5000 satan vardı 1000 defalarca satıldı 4000 satıldı vs dikkat edin daha da gidebilir spekülatif artık defter değeri 4.42

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ve bu yüzden tavan yaptı. He arkadaşlar. Pazartesi satıyoruz. Bu hisse toplanmış bu yüzden de çok sığ. Aşağı da yukarı da çok sert hareket etme potansiyeli var. Bu fiyatlar cıss. Ytd.

8. Arkadaşlar boşverin it ürür kervan yürür. Yok PD/DD fazlaymış, yok spekülatifmiş. Aç tavuğun baktığı gibi ağızları sulanarak bakıyorlar hisseye. Gören görmüştür. Akşam tavandan 50.000 lot almak isteyen vardı ama satış sadece 277 lot oldu. Bu da demek oluyor ki pazartesi günü daha gideri var. Burada hisseyi kötüleyenlerin çoğu fırsatı kaçırdık diye üzülenler. Kendilerine tavsiyem parmak atsınlar biraz rahatlarlar. Pazartesi açılış en az 24.50 TL olur. O saatten sonrasına piyasa karar verir. Ama pazartesi gaplı yukarıda açar. Düşse bile 13.00 TL maliyetli hissede adam karını etti. Yasal uyarı : Yatırm tavsiyesi değildir. Şahsi görüşlerimdir.

Sayfa 92/856 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •