Sayfa 857/857 İlkİlk ... 357757807847855856857
Arama sonucu : 6852 madde; 6,849 - 6,852 arası.

Konu: BANVT - Banvit

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,297
    İnanılır gibi değil anında tavan peki sırrı nedir bunun.
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,297
    Sabırlı olun arkakaşlar,2 günlük pasta en iyi alıcı bankof 75 bin adet almış,en iyi sarıcı ise 54 bin adet ile diğer kısmı.Bu da şunu göseriyor: Bankof un aldığı malların yarısından fazlası küçük yatırımcının malı.Şahsım adına sabırla bekliyorum,beklemeye devam edeceğim,satış yaptığım gün mutlaka buradan bildiririm,asla yatırım tavsiyesi değildir.

3. Selam .. bugün işin içinde enterasan bir oyun olduğu aşikâr sert hareket beklediğim buydu ama tavan yapıp seans sonuna doğru değil ya ürkütme yada el değiştirme gibi sezgilerim benim hala bayram öncesi 400 üzeri beklentim sürüyor ama jeopolitik bir sıkıntı olmaz ise 240 altı yok gibi yarın netleşir paydaş iyi akşamlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,297
     Alıntı Originally Posted by Serkan sezer Yazıyı Oku
    Selam .. bugün işin içinde enterasan bir oyun olduğu aşikâr sert hareket beklediğim buydu ama tavan yapıp seans sonuna doğru değil ya ürkütme yada el değiştirme gibi sezgilerim benim hala bayram öncesi 400 üzeri beklentim sürüyor ama jeopolitik bir sıkıntı olmaz ise 240 altı yok gibi yarın netleşir paydaş iyi akşamlar
    Sıkıntı yok üstad, takasları inceleyince al gülüm ver gülüm almadığı açık ve net.
    8 mayıstan bugune 425 bn adet citi alıyor, satan 220 bn adeti diğer kısmı. ben rahatım

Not: özelden telefonumu yazdım diğer köyden tanıyorum seni müsait olunca ara beni.

Sayfa 857/857 İlkİlk ... 357757807847855856857

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •