Sayfa 546/855 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 6837 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: BANVT - Banvit

1. Banvit satildiginda cagri fiyati neydi?
    Kapa bakmayayim simdi...

2. bu hisseye ancak olumlu işaretler oluşursa geri gelirim demiştim...benim gördüğüm kadarıyla bu işaretler oluşmuş görünüyor...artık nasip diyeceğiz...bu arada hisse günlerdir hep düşüyordu bu gün ilk defa hafif artıda kapattı..üstelik de endeksin hafif eksili olduğu bir günde...bana göre buda olumlu bir işarettir...

tabi biz ne dersek diyelim son kararı tahta yapıcılar özelikle de iş yatırım verecektir...bu cephede neler oluyor bilmiyorum...iş yatırım ne alemdedir acaba ?? hala satıyor mu ?? hala ky ların beduasını alıyor mu ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by AUSSIE Yazıyı Oku
    Banvit satildiginda cagri fiyati neydi?
    Kapa bakmayayim simdi...
    12-13 civarı idi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    12-13 civarı idi...
    12.07 mis. Tesekkur

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hissede trade şart dostlar...ne kadar kalıp kalmayacağımı bende bilmiyorum...ama tek bildiğim piyasa 15 fiyatları ile neredeyse en kötüyü fiyatlamış görünüyor...tekrardan geçen yılın yıllıktaki 254 milyonluk karı yakalanırsa hisse tekrardan 20-25 tl lere çıkabilir...

bu hisseyi zaman zaman trade yaparak bilançoya kadar tutmak istiyorum....
    Birader trade şart olabilir ama sen nasıl bir şahsiyetsin ki her girdiğinde hisseyi öve öve bitiremiyorsun. Sayfalarca yazıp insanlara umut aşılayıp şöyle olur böyle olur diye pompalıyor dediğin rakamlar olmadan ortadan kayboluyorsun. Birkaç ay öncesinde kağıt 21 lerdeyken buraları dip mip diyordun. Nisan Mayıs 30-40 lı rakamları afişe ediyordun. Şimdi gelmişsin yine aynı senaryo, ayıptır ya. Senin bu yaptığına neler denir de sen bunu anlamaz hak görürsün. En hafifini söyleyim yine de, çakallık denir. Kim bilir kaç masum sana inanıyordur. Yazık... Acıyorum böyle kazandığınız ve ailenize yedirdiğiniz paraya...

6. bu arada sermayemin yarısı ile girdiğimi söylemek istiyorum...diğer yarısı gerektiğinde maliyet düşürmek üzere başka hissededir...her hafta tavuk fiyatlarını takip etmek adına bir banvit tavuğu alacağım...bakalım fiyatlarda neler oluyor ??

7. 12.07 ana destektir bence, ben biraz daha perhiz yapayim, beyaz-kirmizi et sonra yerim artik

8. Bu arkadaş yükselirken Banvt düşüyordu.Bugün Brf düşmüş.Belki bu yükselişe geçer :)

Sayfa 546/855 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •