Sayfa 14/651 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 105 - 112 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Akbank grafiğinde son dönem yaşanan çıkışla birlikte oluşan tepenin indikatörler tarafından onaylanmadığını ve uyumsuzlukların ortaya çıktığını görebiliyoruz.Yükseliş kanalının (turuncu) geçtiğimiz hafta aşağı doğru kırıldığına şahit olduk.Kanal boyu kadar geri çekilmenin normal karşılanması gerektiğini düşünüyoruz.Önümüzdeki dönem kanal direncine doğru return yükselişleri görülebilir.Bu yükselişler satış fırsatı olarak kullanılacaktır.Geri çekilmelerde özellikle kısa vadede şu iki desteğe dikkat edilmelidir.Bir tanesi 9.23 lerden geçen %50 fibo desteğidir ki cuma günü bu seviye test edilmiş ve bu destek seviyesinden fiyatlar yukarı sekmiştir.Diğer destek noktamız ise 9.04 seviyesinden geçmektedir.9.04 lerin denenmesi durumunda yatırımcılar için güzel bir fırsat yaratabileceğine inanmaktayız. Üçüncü dalga çıkış kanalı(lacivert) aşağı doğru kırılmadığı sürece kanal desteği olan 8.95 seviyelerine doğru geri çekilmeler alış fırsatı olarak değerlendirilecektir.

http://www.borsagundem.com/foto-habe...analiz/1192204
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

"AKBANK SON ALTI YILDIR TÜRKİYE'NİN EN DEĞERLİ BANKA MARKASI"

Holding'in bankacılık faaliyetleriyle ilgili de açıklamalarda bulunan Göçmen, Akbank'ın kurulduğu günden bu yana faaliyetleriyle Türkiye ekonomisine katkı sağlamaya devam ettiğini söyledi. Akbank'ın kredileriyle ekonomiye sağladığı desteğin yaklaşık 186 milyar TL'si nakdi olmak üzere toplamda %5 büyüterek 230 milyar TL'nin üzerine çıktığını da belirten Göçmen sözlerine şöyle devam etti: "Akbank ile bu dönemde toplam mevduatımız 179 milyar TL seviyesine ulaştı. Takipteki krediler oranımız ise sektördeki en düşük takipteki kredi oranlarından biri olarak %2,4 seviyesinde gerçekleşti. Akbank, üst üste 6. kez 'Türkiye'nin En Değerli Banka Markası' olduğu gibi, dünyaca ünlü finans dergisi Euromoney'den 'Orta ve Doğu Avrupa'nın En İyi Bankası' unvanını da aldı. Bu tür çalışmaların, müşterilerimiz ve diğer tüm paydaşlarımızın bankamıza duyduğu güvene paralel bir şekilde sonuçlandığını görmek mutluluk verici."
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

8-12 Mayıs net para çıkışı olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

15-18 Mayıs ilk 5 kurum bazında net para çıkışı olan hisseler :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

hsbc, akbank için hedef fiyatını 8,20 tl'den 9,00 tl'ye yükseltti, tavsiyesi 'tut'

*morgan stanley, akbank için hedef fiyatını 9,40 tl'den 12,0 tl'ye, tavsiyesini 'eşit ağırlık'tan 'ağırlığını artır'a yükseltti

22-26 Mayıs ilk 5 aracı kurum bazında net para girişi olan hisseler :

29 Mayıs 2 Haziran haftası net para çıkışı olan hisseler :

Sayfa 14/651 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •