Sayfa 411/653 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon
Arama sonucu : 5217 madde; 3,281 - 3,288 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Ak ve garan ikinci direği dikti tam ikinci flama yapılırken, birileri dolarla mı senet alıyorsunuz diye sordu. Dipten dönüşler ben aldım kafam rahat her gün değer kazanıyorum diyerek olmaz. Sen dipten aldın ama fazla uzaklaşmadan elindekileri alırlar, kanun çıkarır, faiz artırmaz yine alırlar. elindekini tutma ihtimalin belki de %1.

2.  Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    Stop koyduysan gitmesi lazım o fiyattan. O fiyattan satılan maldan daha çok emir(stop) varsa sıra gelmemiş olabilir. Emrin duruyormu o fiyatta. Naçizane bildiğim böyle.
    İletilmek için okundu yazısı var.. Halen öyle yazıyor.. Bende sattım piyasa fiyatından.. Ama daha aşağıdan satması gerekmiyormu

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Ak ve garan ikinci direği dikti tam ikinci flama yapılırken, birileri dolarla mı senet alıyorsunuz diye sordu. Dipten dönüşler ben aldım kafam rahat her gün değer kazanıyorum diyerek olmaz. Sen dipten aldın ama fazla uzaklaşmadan elindekileri alırlar, kanun çıkarır, faiz artırmaz yine alırlar. elindekini tutma ihtimalin belki de %1.
    Siz o yüzde 1 içindemisiniz ? Ben şahsen içindeyim

4.  Alıntı Originally Posted by taysan Yazıyı Oku
    Siz o yüzde 1 içindemisiniz ? Ben şahsen içindeyim
    işin doğrusu değilim, bir kaç hafta önce burada yazdım, kaç lira olursa olsun kasım ayı 15-30 arası toplar girerim. 30 kasımı bekliyorum. şimdilik başka ürünler var elimde onların yeşermesini bekliyorum. kasıma kadar 6 lira olsa dahi sorun değil, hatta daha güzel olur.

5.  Alıntı Originally Posted by ykslykslyksl Yazıyı Oku
    İletilmek için okundu yazısı var.. Halen öyle yazıyor.. Bende sattım piyasa fiyatından.. Ama daha aşağıdan satması gerekmiyormu

Şart değeri var seçtiğiniz satış değeri ile aynı ise dediğim gibi olmuş olabilir. (satıcı çoktur) şart değerini satış değerinden bir iki puan aşağı seçtiyseniz o fiyatlarada gider. Örnek satış değeri 5.30 diyelim şart değeri 5.28 olursa 5.30 gider satıcı çoksa size sıra gelmefiyse 5.29 a gider oradada satıcı çoksa 5.28 e gider. Oradada sıra gelmezse kutupayısı hikayesi olur😀 Bildiğim kadarıyla bu.

6.  Alıntı Originally Posted by htekay76 Yazıyı Oku
    Şart değeri var seçtiğiniz satış değeri ile aynı ise dediğim gibi olmuş olabilir. (satıcı çoktur) şart değerini satış değerinden bir iki puan aşağı seçtiyseniz o fiyatlarada gider. Örnek satış değeri 5.30 diyelim şart değeri 5.28 olursa 5.30 gider satıcı çoksa size sıra gelmefiyse 5.29 a gider oradada satıcı çoksa 5.28 e gider. Oradada sıra gelmezse kutupayısı hikayesi olur Bildiğim kadarıyla bu.
    Yapacak bir şey yok artık.. Ben hisseyi özel emirden buraya gelirse kar al.. Şuraya düşerse stop olarak sat diyorum.. Zincir emir filan kullanmadım... Hangisi daha iyi bakayım.. Tşk ederim geri Döndüğünüz için

7.  Alıntı Originally Posted by ykslykslyksl Yazıyı Oku
    Başına böyle bir durum gelen oldumu

stop emri alıcıdan fazlaysa gitmez, bence böyle durumlarda gitme şansı yok adamlar milyon lot yazıyorlar

8. bankaların yakasını bırakmıyor ekonomi yönetimi .inşallah sonunuz hüsran olur.ALLAH BELANIZI VERİR İNŞALLAH.....

Sayfa 411/653 İlkİlk ... 311361401409410411412413421461511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •