Sayfa 435/652 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 3,473 - 3,480 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Salih Karakaya Yazıyı Oku
    Güzel tesbit. Aklıma gelmedi.Son faiz artırımı beklenirken yapılmamasının nedeni de bu olabilir.Çok vahimi görürseniz,az kötü iyi olarak görülür.Bu seviyeleri göstermeselerdi 7,50 dolar yüksekliği başarısızlık olarak görülecekti. 8,60 görünce 7,50 düşürme başarı olarak kabul edilecek. Bir kaç bakanla merkez başkanını da harcayıver ne olacak. Memlekette hür iradesini kullanmaktan aciz adam bulmakta ne var. Olabilir. Taktiksel bir hareket için hazırlanmış senaryo.
    Rsi göstergesi 80-90 gördüğümüzde satarız. Bir gün dökta eski ismi Comdo hissede spek rsi 145 gösterdi aşırı alımın aşırısı. Neden oldu, çünkü açığa satanlar vardı onlar kapanana kadar yukarı sürdü. Onun gibi bir şey . Dolar da aşırı alımda daha fazla duramazdı. Verdiği uyumsuzluklar patlamanın şiddetini artırdı.

2. Teşekkürler KIZILDAG üstad cevap için.

3. bekleyen derviş...misali...

ytd...

4.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Bundan sonraki bakılacak mevzu faiz artışı...
    Normalde olumsuz etkiler ama burda bakılacak olan faizin bankalara etkisi değil, gelen kişilerin bağımsız olduğunun gösterilmesi (elbette bağımsız olmayacaklar ama görünüş olarak bağımsız olacak, yatırımcıda biraz salağa yatacak oldu bitti)
    Yabancı biraz da olsa gelecekse geleceği hisseler belli...akbank listenin başlarında...
    Görüsumüz geçerli...
    Sn kızildağ ın kasım ayı projeside gerçeklesiyor. Tebrikler.

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Akbank bugün diğerlerinden daha güçlü, ama geçmiş dönemde aşırı satılması nedeni ile bunu telafi gibi görelim.

6.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Örneğin ben 4,40 yakalarsam yarın Petkim’e dalarım. Yok 4,45-4,50 açarsa o iş olmaz . Geri gelip test etmesini beklerim. Her hissenin bir günü vardır. .
    dün yazdığımız petkim be diğer süpriz enerji harekete başladı.

7. Faiz artacak, 19 kasımı beklemeyecekler. Ve bunu seans içi servis edecekler.

Azerbaycanlı bir patronum vardı, 11 yıl çalıştım yanında, şöyle derdi, genel müdürlük istiyormusun, evet dedim, ançak o görevden sonra genel md yrd olamazsın, sonrası kapıdır derdi.

Berat bey de böyle oldu, ekonomi bakanlığından sonra başka bir yer olmadı ve kapı gösterildi.

Faiz politikası için bunun yapıldığını düşünüyorum. Çünkü faiz şimdilik tek silah.

8.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Faiz artacak, 19 kasımı beklemeyecekler. Ve bunu seans içi servis edecekler.

Azerbaycanlı bir patronum vardı, 11 yıl çalıştım yanında, şöyle derdi, genel müdürlük istiyormusun, evet dedim, ançak o görevden sonra genel md yrd olamazsın, sonrası kapıdır derdi.

Berat bey de böyle oldu, ekonomi bakanlığından sonra başka bir yer olmadı ve kapı gösterildi.

Faiz politikası için bunun yapıldığını düşünüyorum. Çünkü faiz şimdilik tek silah.
    Ben faiz artacak diye 2 defa kazıklandım, babam MB başkanı olsa ve yarın faizi artıracağım dese bu saatten sonra ona bile inanmam....
    Ben 3. defa kazıklanmayacağım, 19 kasımda en çok olsam portföyde %50 olurum...
    Faiz Artmazsa aynı şelaleyi yaşamayacağım, hele birde 18 kasıma akbank 5.80- 6.00 lara gelirse hiç durmam, artarsada zaten yukarı çekip gömüyorlar çok bir şey kaybetmeyiz...

Sayfa 435/652 İlkİlk ... 335385425433434435436437445485535 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •