Sayfa 625/653 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635 ... SonSon
Arama sonucu : 5217 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Hisse fiyatını manipüle edenler her zaman olur. Ama önemli olan bu tür fiyat hareketlerine karşı hem şirketin sermaye piyasasındaki itibarını korumak hemde yatırımcının güvenini kazanmaktır. Görünene göre bunlarda her ikiside yok. Benim incelediğim son 10 yıl ve 10 yıl gibi bir sürede hiç bir şey değişmemiş. 100 yıl geçsede bu yönetimle hiç bir şeyin değişeceğine inancım kalmadı.

2. Her zamanki gibi 4 özel büyük banka içinde eksi kapatan kendi haline terkedilmiş banka. Yazıklar olsun

3. Bunun patronlarında iş yok. Yatırımcı kan ağlıyor. 1 milyar tl lık alım programı var ve 52 mılyon lot almayı planlıyorlar.
    Ortalama fiyat 19.23 TL oluyor geri alım ıcın. Suan fıyat 14.40 TL. Bugun de almayacaksan ne zaman alacaksın. Sanırım bunların amacı da hıssedekı KY daha da zarar etsın ve satmak zorunda kalsın.

Alıntı Originally Posted by Stock trader Yazıyı Oku
    Her zamanki gibi 4 özel büyük banka içinde eksi kapatan kendi haline terkedilmiş banka. Yazıklar olsun

4. Sürünmeye devam , ekside gene başı bu çekiyor. Sürünmesine göz yumanlar utansın diyeceğim ama onlarda o yüz varmı , umurlarındamı.

5. Sayın Akbank yöneticileri Bist te işlem gören hissenizin fiyatını görmüyormusunuz. Yaklaşık bir aydır en kötü performansı sergiliyor. Son 10 yılı söylemiyorum bile. Ne zaman geri alıma geçeceksiniz.

6. [QUOTE=Stock trader;6429040]Sayın Akbank yöneticileri Bist te işlem gören hissenizin fiyatını görmüyormusunuz. Yaklaşık bir aydır en kötü performansı sergiliyor. Son 10 yılı söylemiyorum bile. Ne zaman geri alıma geçeceksiniz.[/QU
    ÇOK iLGİNÇ: Özsermayesi 150 Milyar olan banka ,72 milyar TL den işlem görüyor,Garip...

7. Amma dayak yedik be

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Bankalar içerisinde hisse fiyatı sürekli en çok düşen banka ve bu durumu sadece sürekli izleyen ve elini kıpırdatmayan yatırımcı ilişkileri ve yönetim. Yazıklar olsun.

Sayfa 625/653 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •