Sayfa 39/111 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 305 - 312 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Alıntı Originally Posted by mors Yazıyı Oku
    http://www.hurriyet.com.tr/ankaparki...on-tl-40639620
    Ayrıca hürriyetin haberinde de yerladığı gibi; Kanal Ankara Projesi: 150 milyon TL
    Tema Park yapımı: 122 milyon 400 bin TL
    İmrahor Vadisi: 120 milyon TL bütçe ayrılmış durumda. Bunun yanında il başaknının açıklaması oldukça net.
    "Meclis toplantısı öncesinde AK Parti grup toplantısına İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı da katıldı. Grup toplantısında Başkan Mustafa Tuna’nın AK Parti’li Meclis üyelerine Gökçek döneminde başlanan bütün projelerin hızla devam edeceğini söylediği öğrenildi. Öte yandan İmar ve Bayındırlık Komisyonu da bu ayki Meclis gündemine gönderdiği tüm imar raporlarını erteledi. İmar raporlarının yeni Başkan Mustafa Tuna ile yapılacak istişarelerin ardından görüşülerek karara bağlanacağı belirtildi."

Yeni başkanın yakın calışma arkadaşından aldığım bilgi sizin yazdıklarınızla bire bir uyuşuyor. Özetle Kanal Ankara devam edecek ve hızla tamamlanacak.
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

2. Değerli forum üyeleri,bu güne kadar hep gerçekleri ve olumlu haberleri sizlerle paylaşmaya geyret ettim (çalıştım).
    Sizleri üzmek istemem ama maalesef ortada bir gerçek var ben de bunu size yazmak mecburiyetindeyim. 13/10/2017 tarihinde yapılan Ankara Boğaz ihalesinin 17/11/2017 tarihinde iptal edildiğine dair elimde belge var. Buna göre bundan sonra neler yapabiliriz onları konuşalım. Boş yere vakit harcamayalım. Selamlar

3. ihale ıptal....
    kanalı bahane edıp arsa fıyatlarını yukseltıp satanlar karda
    alanlar ıse zararda
    spekulasyon yapanda,spekulasyona ızın verende beledıye

Bır zamanlar Gokcege yakın Bezcı ınsaat vb.muteahıtler ıle eskısehır yolu 50.km ye gıttı..Kırac topraklar Parise döndü..

Beledıyelere yakın muteahıtlerı ınsaat fırmalarını ızleyıp oyle yatırım yapmak gerek !!!

4. Sayın gülbay emeğinize sağlık.
    Herkes elinden geleni yaptı ama sonucu degiştiremedi.Benim önerim sizin belediyede tanıdıgınız varsa başkandan bir randevü talep etsenizde muhtarlarıda alıp görüşsek sorunları anlatsak belki etkili olabilir.
    şimdiden teşekkür ederim.

Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli forum üyeleri,bu güne kadar hep gerçekleri ve olumlu haberleri sizlerle paylaşmaya geyret ettim (çalıştım).
    Sizleri üzmek istemem ama maalesef ortada bir gerçek var ben de bunu size yazmak mecburiyetindeyim. 13/10/2017 tarihinde yapılan Ankara Boğaz ihalesinin 17/11/2017 tarihinde iptal edildiğine dair elimde belge var. Buna göre bundan sonra neler yapabiliriz onları konuşalım. Boş yere vakit harcamayalım. Selamlar
    Sayın Gülbay ihale iptal edilmesi itirazların değerlendirilmesi olası bir durumdu. Yeni başkan Mustafa bey bir ağırlık koyabilmek ve sorumluluk yetkinlik alabilmek için elinden geleni yapacaktır, ihaleleri kendisi verip sorumluluğunu alması bence iyi bir karardır yoksa gidene yükleyip gecikmelerde sorumluluktan kaçabilirdi. Önemli olan projenin iptal edilmeyip devam edeceğidir. Özetle proje devam ediyor edecek sadece biraz daha gecikecek.
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

6. Değerli forum üyeleri; herkes sakin ve rahat olsun telaşlanmaya gerek yok, çok güzel gelişmeler olacak. Yaptığımız ve yapacağımız haberlerin ses getireceğine ve geri adım attıracağına inanıyorum.Üst düzey Basın Yöneticisi arkadaşıma Haber Ankara nın yapmış olduğu Kanal Ankara Projesi ihalesinin iptali haberini yolladım.
    İlk tepkisi Vay Vay Vay ! AKP nin Ankara yı kaybetmesi kesinleşti demektir'' oldu. Bu gün Başkan Mustafa TUNA yı aradı. Önümüzdeki hafta gazete köşe yazısında yazacak. Bu proje iptal edilemez , basın yoluyla üzerine gideceğiz . İnşallah geri adım attırırız. Yeni gelişmeler ve müjdeli haberleri sizlerle paylaşacağım. Telaşa gerek yok, sizlerden sakin olmanızı ve malınızın kıymetini bilmenizi istiyorum. Selamlar

7. Arkadaşlar herkes cimere yazsın böyle bir projeyi yeni başkan kendi kararıyla iptal edemez muhakkak tepelerden destek aldı bi şekilde, burası Muz Cumhuriyetimi kardeşim sen mega proje diye ortaya proje koy seçim kazan sonra kafana göre iptal et geçen hafta 2018 bütçesini açıklayanlar kimdi??? Gerekirse protesto edelim ama benim gördüğüm bölgede bu işlerle uğraşan, taşın altına elini koyan kesim %10 u geçmez diğerleri armut piş ağzıma düş modundalar...

8. Saygı değer forum üyeleri;

Ekap tarafından ihaleyi alan şirkete gönderilen yazıyı defalarca okudum, ihale iptalinde ince bir detay var, ihale kapsamında yapılacak harcamaların daha öncelikli ve elzem projelere harcanması hususu deniyor, burada demiyoki biz projeyi iptal ettik...Geçen hafta 2018 bütçesinde 270 milyon kanal ankaraya ayrılmadımı??? ihaleyi alan firma ihaleyi ne kadara aldı sanki...Benim görüşüm ihale iptali için yazılan bir yazı bu sadece sizce???(önümüzdeki hafta herşey açıklığa kavuşur) durmak yok hakkımızı aramaya devam...

Sayfa 39/111 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •