Sayfa 67/111 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 529 - 536 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Benim bildiğim Karataş bölgesi zaten etap etap imara açılıyordu Kanal projesi olsa ne olur olmasa ne olur anlamadım bu konudaki tartışmaları.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Benim bildiğim Karataş bölgesi zaten etap etap imara açılıyordu Kanal projesi olsa ne olur olmasa ne olur anlamadım bu konudaki tartışmaları.
    Abi amaç, insanların moralini bozmak ucuza arsa toplamak bakma bu iptal, kandırıldınız yazanlarda bölgenin imarlı olduğunu biliyor değerininde farkındalar burda kelime yapıyorlar insanlara

Alıntı Originally Posted by mem06 Yazıyı Oku
    Abi amaç, insanların moralini bozmak ucuza arsa toplamak bakma bu iptal, kandırıldınız yazanlarda bölgenin imarlı olduğunu biliyor değerininde farkındalar burda kelime yapıyorlar insanlara
    Ankarayı çok bilmem ama Karataş 2. bölgedeymiş ( zannederim bölge bölge imara açılıyor ) oradan arsa alan bir tanıdığım var 3 sene önce almış şimdi imara açılmış 2-3 kat fiyatı artmış diye söylüyordu , palavra atmıyorsa bildiğim bu .

4.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    "olsa ne olur"'un cevabı rant. forumda yazanların derdi bu yüksek maliyetli saçma sapan projenin yapılıp bölgedeki arsaların değerlenmesi. kanal istanbul çevresinden arsa alanların beklediği gibi.

5. Memlekette 80 milyon adam yaşıyor toplasan 1000 kişinin sözde mağduriyeti için dünyanın parası verilip kanal yapılacakmış alın size kanal nooldu Ankara il kongresisinde de Kanal'ın ''K''sı bile geçmedi ayrıca geçse noolacaktı ki siz yine anlamsızca bekleyemeye devam edecektiniz...Daha fazla mağdur edebiyatı yapmayın baya bi gülünç oluyorsunuz.Bu memleketin parası herkesin, sadece sizin fantazileriniz için heba edilemez.İnşallah bu tip saçma sapan projeler yerine okul,hastane,ilim irfan yuvaları yapılırda bizden sonraki nesil ağlayarak değilde çalışarak ve sadece hakkı olanı isteyerek yaşamayı öğrenir...Hadi geçmiş ola size...

6. Değerli Forum katılımcıları, daha önce de yazdığım gibi Ankara Kanal Projesi son yerel seçimlerde tüm adayların ortak projesiydi. Ankara'ya değer katacak, geçmişi çok daha eski tarihlere uzanan güzel bir projedir. Yapacağım diye vaat edenler yapamazlarsa adları beceriksiz olur, yapamadılar, beceremediler denir. Gölbaşı, Eymir gölü, İmrahor deresinin yatağı var olduğu sürece bir babayiğit gelir yapar. Buradaki mesele forumun yazışma seviyesine bazı üyelerin dikkat etmesidir. Bilgin varsa, öngörün varsa saygı çerçevesinde yaz, öğürenler, böğürenler, ifade yoksunları dedikodu kahvelerine gidebilirler.

7. Ayni ağızdan uç dört farklı isimle yapilan gönderiler.Arkadaşlar bu forumu takip edenler 300-500 m2 yeri olup ev sahibi olmayı hayal eden insanlar.Siz gayet organize bicimde bu insanları ümitsizliğe düşürmeye çalışıyorsunuz.Ya milletin arsasını ucuz bir şekilde elinden almaya çalışıyorsunuz ya da başka bir bölgede çalışıyorsunuz o bolgeyi pazarlamaya calisiyorsunuz.Adim gibi eminim ki bu organize çalışmayı bu bölge veyavcivarinda is yapan birileri düzenliyor.Bu adamları dikkate elmaya değmez.Hatta cevap yazmaya bile değmez ama bunların gönderilerinden olumsuz etkilenmeler oluyor.

8.  Alıntı Originally Posted by angora Yazıyı Oku
    Değerli Forum katılımcıları, daha önce de yazdığım gibi Ankara Kanal Projesi son yerel seçimlerde tüm adayların ortak projesiydi. Ankara'ya değer katacak, geçmişi çok daha eski tarihlere uzanan güzel bir projedir. Yapacağım diye vaat edenler yapamazlarsa adları beceriksiz olur, yapamadılar, beceremediler denir. Gölbaşı, Eymir gölü, İmrahor deresinin yatağı var olduğu sürece bir babayiğit gelir yapar. Buradaki mesele forumun yazışma seviyesine bazı üyelerin dikkat etmesidir. Bilgin varsa, öngörün varsa saygı çerçevesinde yaz, öğürenler, böğürenler, ifade yoksunları dedikodu kahvelerine gidebilirler.
    öğürenler, böğürenler, ifade yoksunları, dedikodu kahvesine gidebilir diyorsun ama kendi ifadelerin mide bulandıran cinsten.

Gözünü rant hırsı bürümüş. Yeterki senin bölgedeki arazine imar versinler de bunun finansmanını kim sağlarsa sağlasın umurunda değil.

Bu proje de yapılmayacak. Toplum sizin gibi asalaklara rant aktarmak için bi ankara kanalını finanse etmeyecek.

Gidin adam gibi çalışın da kazancınızı yiyin.

Vampir gibi toplumun sırtına yapıştınız, kanını emiyorsunuz pis asalaklar!!!

Sayfa 67/111 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •