Sayfa 56/133 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 441 - 448 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Yahu ne kimin basini agritsin. Oteki yazimi okumadin mi kardesim? Git Marka forumunda oku. Kadin o kadar sey soyledi, o kadar namuslu durust pozlarindaydi, herkesi dolandirdi serefsiz kopek. Ve boyutlari da ne kadar artacakti SPK mudahale etmeseydi. Allah askina gidin su Marka forumunu okuyun ibretlik olarak.

Anlatmak istedigim.. Bu insanlar hirsiz. Hirsiz bu kadar hikayeyi sirketini tekrardan borsaya kota ettirmek icin yapmaz. Gider yeni sirketle devam eder.

Biliyorum arkadasim.. umut olsun icinde istiyorsun, calistiginiz alin teriyle kazandiginiz paralari bu hirsizlar calmis… ama soyle demis filozofumuz:

"Hope in reality is the worst of all evils because it prolongs the torments of man." - Friedrich Nietzsche

"Umut aslinda kotuluklerin en buyugudur, cunku iskenceyi uzatir."

Al resimlisini koyayim. Belki boyle daha iyi anlasilir su Bloomberge cikip durustluk taslayan kimmis

3.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Yahu ne kimin basini agritsin. Oteki yazimi okumadin mi kardesim? Git Marka forumunda oku. Kadin o kadar sey soyledi, o kadar namuslu durust pozlarindaydi, herkesi dolandirdi serefsiz kopek. Ve boyutlari da ne kadar artacakti SPK mudahale etmeseydi. Allah askina gidin su Marka forumunu okuyun ibretlik olarak.

Anlatmak istedigim.. Bu insanlar hirsiz. Hirsiz bu kadar hikayeyi sirketini tekrardan borsaya kota ettirmek icin yapmaz. Gider yeni sirketle devam eder.

Biliyorum arkadasim.. umut olsun icinde istiyorsun, calistiginiz alin teriyle kazandiginiz paralari bu hirsizlar calmis… ama soyle demis filozofumuz:

"Hope in reality is the worst of all evils because it prolongs the torments of man." - Friedrich Nietzsche

"Umut aslinda kotuluklerin en buyugudur, cunku iskenceyi uzatir."

aynen aslında çok haklısın bir tek açıklama yapmadılar ya bunları biliyoruz bunlarla mahkemede hesaplaşcaz ama ben asıl socgen peşindeyim ama nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum

Alıntı Originally Posted by tusubu34 Yazıyı Oku
    aynen aslında çok haklısın bir tek açıklama yapmadılar ya bunları biliyoruz bunlarla mahkemede hesaplaşcaz ama ben asıl socgen peşindeyim ama nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum
    Borsaya kote olmasini beklemekten ziyade (0 olasilik), Ingilterede bir avukat tutmak gerekli. Hissedari olarak SocGen'i dava etme hakkiniz var. Kazanir misiniz, kazanmaz misini bilinmez. Isin yuzu astarindan pahali olabilir, adamlar saatlik 200 pound aliyorlar.

Yanliz Ingilterede davayi kazanirsan butun avukat ve dava masraflarini karsi tarafa odetiyor mahkeme. Bu acidan da olumlu olabilir (kazanilacagina inaniliyorsa).

Baska aklima birsey gelmiyor benim.

5. yapacak bişey yok bizde bu hırsızların cenazelerine katılırız hakkınızı helal ediyormusunuz dediğinde etmiyoruz diye haykırırız

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Borsaya kote olmasini beklemekten ziyade (0 olasilik), Ingilterede bir avukat tutmak gerekli. Hissedari olarak SocGen'i dava etme hakkiniz var. Kazanir misiniz, kazanmaz misini bilinmez. Isin yuzu astarindan pahali olabilir, adamlar saatlik 200 pound aliyorlar.

Yanliz Ingilterede davayi kazanirsan butun avukat ve dava masraflarini karsi tarafa odetiyor mahkeme. Bu acidan da olumlu olabilir (kazanilacagina inaniliyorsa).

Baska aklima birsey gelmiyor benim.

değerli 666 neden türkiyede dava edemiyorum emsal gösteremezmiyiz zaten ingilteredeki davayı golds kazanmış ise emsal niteliğinde olmuyormu

7. direk AİHM başvursak

SocGen ile Goldas arasindaki islemlere Ingiliz mahkemelerinin soz sahibi olacagi yazilmis. Goldas hissedari olarak da SocGen'e karsi Ingilterede acilabilir ancak dava. Grup olarak toplanip internetten Ingiltereden bir avukat bulup ona bilgi sormak gerekiyor, mantiksal olarak. Karsida da aslinda parali bir kaz var. Birsey cikar mi ki bilinmez. Bir avukatla gorusulmeli. Benim anlamadigim bu IMKB-50 hissesi idi. Her gun tonlarca islem olurdu. Niye bir grup olusturulmamis ki?

Sayfa 56/133 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •