Sayfa 40/187 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 1492 madde; 313 - 320 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Ben 4.236'yı 81.xxx olarak gördüm. Haziran temmuz karışık bir tepki yükselişinde satış ımkanı olabilir. Köprüden önce son çıkış bu olur.
    Sizin gördüğünüz doğru Sayın JAKO. Fark yerli yabancı farkı...

2.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Sıcak para hazine faizine gelmişti, hatırlayalım.
    Geliş sebebi, fed faizleri sıfırladı, ve verimli yer aradılar, biz krizden yeni çıkmıştık ve faizler yüksekti, ortam iyiydi faiz için.
    Faizden vurdular.
    Sıcak para yüklü şekilde geldiği için dövizdeki satış baskısı kur değerlerini düşürdü.
    Düşük kur, ithalatı patlattı.
    İthal girdi maliyetleri düşünce enflasyon düştü.
    Enflasyon düştü, etkisiyle faizler düştü.
    Bu süreçte borsa iyice süzüldü düştü.
    Faizden çıkan sıcak paranın gitmeyen kısmı, borsaya girdi.
    Ne zaman fed faiz artırımını başlattı, bu süreç tersine döndü.
    Paranın birinci adresi faizdir.
    Paranın birinci adresi faiz Di! Geçtiğimiz 10 senede özellikle... Ancak gelecekteki 10 senede paranın satın alınabileceği para olmayan değerler olacaktır... (altın, gümüş,demir, pay piyasaları, toprağa dayalı emtia.. Vs) gib.i..saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

3.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Ben 4.236'yı 81.xxx olarak gördüm. Haziran temmuz karışık bir tepki yükselişinde satış ımkanı olabilir. Köprüden önce son çıkış bu olur.
    BİST grafını İnce ince incelediğimde sayın JAKO bu ifadenize bire bir katılmamam elde değil...
    İhtimal 7 haziranla başlayabilir....
    Tabii takdir edersiniz ki yanılma payı hep mevcut...

YAZIP ÇİZDİKLERİM YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYIP FALDAN ÖTEYE GİDEMEZ....

4. Seçim ayındayız ve seçim tepkisine az bir süre kala hala dip dönüşü emaresi yok, biz ky olarak kurumsal yatırımcıların olmadığı hisse senetlerinde bir birimize kelek yapmaya devam ettik ama atacak kelek kalmayınca kelek atacak halimiz kalmayınca hisse bazlı hareketler başlar endeks kimsenin umurunda olmaz, aşağı yukarı bu vaziyete gelmiş senet çok, hisse bazlı hareketler arayışı, seçim sonuçları ne olursa olsun seçim sonrası yükseliş beklentisi için pusu vakti.

5.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Yarından itibaren ay sonuna kadar rallinin süreceği beklentimizde piyasa bizi haklı çıkaracak gibi, ne dersiniz?
    Fiat 116,000 iken sayın JAKO : Ay sonuna kadar yaklaşık on bin puanlık bir yükseliş 126.000 CİVARI eder bist bekliyorum DİYE burada 17-01-2018, 16:47 gibi yazmıştı
    o tarihlerde bende YAZMIŞTIM ; Siz PROFESYONEL oyuncusunuz Ben Yarın ı görmeden sizin kadar kesin konuşamıyorum siz bu kadar nasıl EMİNSİNİZ malesef BOL kepçeden atılmış bir YORUM muş

6.  Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Fiat 116,000 iken sayın JAKO : Ay sonuna kadar yaklaşık on bin puanlık bir yükseliş 126.000 CİVARI eder bist bekliyorum DİYE burada 17-01-2018, 16:47 gibi yazmıştı
    o tarihlerde bende YAZMIŞTIM ; Siz PROFESYONEL oyuncusunuz Ben Yarın ı görmeden sizin kadar kesin konuşamıyorum siz bu kadar nasıl EMİNSİNİZ malesef BOL kepçeden atılmış bir YORUM muş
    Sn.Jako bilimsel bir çalışma ile piyasa tecrübesini harmanlayıp bir öngörüde bulunuyor ve cesaretle bunu sayfasında bizlerle paylaşıyor.
    17 Ocak ‘tan sonraki 10 larca belirsizliği bilememek mi ayıp eleştirmek mi yoksa bildiğini saklamak mı diyeyim?

Sizden de aynı cesareti görmek isteriz küçük bir yatırımcı olarak ve farklı fikirler içinde kendi tecrübemizle daha doğru trade lere ulaşabiliriz belki...

7. Malesef içgüdüsel bir öğrenme sistemimiz yok.
    İnsan deneye yanıla, ve beşer şeşer...
    Böyle bir topiği takip ettiğim için şanslıyım....
    Teşekkürler sayın JAKO...

Sayfa 40/187 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •