Sayfa 56/187 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 1492 madde; 441 - 448 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

1.  Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Bu hafta yükseliş bekliyorum, trend sonu ve hedef 107 bin puan.
    Yine olmadı ustad

2. Hocam ciddi ciddi yers indikatörsün

yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp benim sesli düşüncelerimin eseridir bilakis...

3. Jako bey bu nasıl analiz işkembeden herhalde

4. Hayir bu basligi arada okurum, farkli bir bakis acisi kendime gore,, fibo elliot filan cesit olsun diye. jakoyu da tanimam. sayin jako analizi yazmis, yok iskembeden yok ters indikator. Jako yazdi diye mi aliyosun? eger oyleyse piyasadan cik git. Jako ya da x kisiye gore poz alinmaz. Bu analizler farkli dusuncede de su da olabilir seklinde okunmali . Aksinde adama ileri geri konusacagina Okumazsin dikkate almazsin olu biter. Bu yuzeysel yilisik yorumlar.. terbiyesizligin onde gideni.
    bang bang you shot me down..

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Hayir bu basligi arada okurum, farkli bir bakis acisi kendime gore,, fibo elliot filan cesit olsun diye. jakoyu da tanimam. sayin jako analizi yazmis, yok iskembeden yok ters indikator. Jako yazdi diye mi aliyosun? eger oyleyse piyasadan cik git. Jako ya da x kisiye gore poz alinmaz. Bu analizler farkli dusuncede de su da olabilir seklinde okunmali . Aksinde adama ileri geri konusacagina Okumazsin dikkate almazsin olu biter. Bu yuzeysel yilisik yorumlar.. terbiyesizligin onde gideni.
    Tebrik ederim arkadaş...

Alıntı Originally Posted by stradivarius Yazıyı Oku
    Hayir bu basligi arada okurum, farkli bir bakis acisi kendime gore,, fibo elliot filan cesit olsun diye. jakoyu da tanimam. sayin jako analizi yazmis, yok iskembeden yok ters indikator. Jako yazdi diye mi aliyosun? eger oyleyse piyasadan cik git. Jako ya da x kisiye gore poz alinmaz. Bu analizler farkli dusuncede de su da olabilir seklinde okunmali . Aksinde adama ileri geri konusacagina Okumazsin dikkate almazsin olu biter. Bu yuzeysel yilisik yorumlar.. terbiyesizligin onde gideni.
     Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Tebrik ederim arkadaş...
    Gücü yeten eserini ortaya koysun. Gücü yetmeyen de sussun, adam gibi izlesin.

7.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    merhaba sayın jako öncelikle paylaşımlarınız için çok teşekkürler, ilgiyle okuyorum yazılarınızı.

benim sorum 107 bin çok değil mi sizce. birde 3 ekim ağustos enflasyon verileri açıklanacak ve muhtemelen geçen ki gibi ne kadar oynarlarsa oynasınlar enflasyonu istedkleri kadar küçük gösteremeyecekler. bunlar şahsi görüşlerimdir. bende 100700-100800 gibi birşey beklerken 103 e çektim beklentimi hatta 105 olur mu derken sizin 107 i görünce sorma gereği duydum. umarım gerçekleşir de biraz nefes alırız bir hissede feci yakalandım en azından azıcık toparlar

herkese bol kazançlar dilerim.
    Bugün kırıldı. İlk iki gün tolere edilebilir diye düşündüm, çünkü ilk üç kırılımı oluşmuş bir trend yapısını geçersiz kılacak fiyat hareketi çok nadir görülür.
    90.7xx'lere kadar geri çekilmeden sonra toparlanma bekliyorum.

8. Öfkelenen arkadaşlara notum, hesap yaptım ve doğru yaptım. Tahmin etmedim, kişisel niyet ve beklentilerime göre değil, tamamen teknik kırılımlara göre ve matematiksel bir hesaplama yaptım, ve doğru yaptım.
    Bugünkü kırılım, sıradışı bir durum.
    Ekonomik ve siyasi bahaneler daha baskın çıktı. "Trend başarısız oldu" da bir piyasa gerçeğidir.

Sayfa 56/187 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •