Sayfa 111/187 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1492 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Fibonacci Zaman Fiyat hedefleri

sn ako sanırım pazartesiden itibaren vadesonuna kadar 6 iş günü düşüş beklıyorsunuz endex 107.000lere kadar doğrumudur.

Alıntı Originally Posted by JAKO Yazıyı Oku
    Yarından sonra, salıdan itibaren dört gün yükseliş ve sonrasında on günlük düzeltme bekliyorum.
    2009 dan beri düzenli bakmaya çalıştığım yerdir burası

çok güzel bir fiyat zaman analizi.

harikulade sn Jako

eğer vaktiniz olursa bir bitcoin grafiğide görmek isteriz.
    PARADİGMA
    Bir resmin bin sözcüğe bedel olduğu söylenir,belki de bin dolar demeleri gerekirdi.

3.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    sn ako sanırım pazartesiden itibaren vadesonuna kadar 6 iş günü düşüş beklıyorsunuz endex 107.000lere kadar doğrumudur.
    Hesaplamalara tatil günleri de dahil. 2 Eylül tarihine kadar 1040-1060 seviyelerine kadar geri çekilmesi mümkün olabilir.

4. Haftaya başlarken ilk gün piyasanın satış imkanı vermesi lazım.
    2 eylüle kadar ise altı aylık bilançolar açıklandı ve beklenti kalmadı bir yanı, dolarda 1 ekim gününe kadar olası yükseliş ve hareketlenme madalyonun öbür yüzü nedeniyle ; salı gününden itibaren 2 eylüle kadar endekste düzeltme beklentim devam ediyor.

5. USD analizinizi paylaşma şansınız var mı Sn Jako? Ayrıca bitcoin için sorulan soruyu da merakla bekliyorum. size zahmet olmazsa.

6.  Alıntı Originally Posted by Fburakm Yazıyı Oku
    USD analizinizi paylaşma şansınız var mı Sn Jako? Ayrıca bitcoin için sorulan soruyu da merakla bekliyorum. size zahmet olmazsa.
    Bitcoin için yarın trend sonu ve kalıp hedefleri görülmüş. Bitcoin için yarın yükseliş trendinin bittiği gün olarak görünüyor. BTC_TRY.

7. USDTRY 1 Ekim gününe kadar sürecek olan yeni bir yükseliş trendini başlatmayı deniyor, trendin atılım/itki dalgası olup olmadığını cuma günü netleştirdikten itibaren hafta sonu grafiği ekleyebileceğim.

8. çok teşekkürler. bu analizler bizler için çok değerli.

Sayfa 111/187 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •