Sayfa 153/759 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 1,217 - 1,224 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

Yılbaşından bugüne..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. hani dövizciler şimdi niye çıkmıyor..?

3. Blcyt de sorun yok trende paralel hareket ediyor..dolar bugun dustu blcyt yukseldi..yalniz dolar daki dusus henuz teyit edilmiyor..davaya cok az kaldi..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by zincirsiz Yazıyı Oku
    Şirketin kur riski var buna katılıyorum. Satışlarının dolar üzerinden olmasının kur riskini ne kadar tolere edeceği benimde en çok merak ettiğim konu ve bunu son çeyrek bilançoda göreceğiz. Şirketi ben yönetsem bende bu vadeli/fx işlemleriyle kur riskini sıfırlarım. Sonuçta zaten ben yaptığım işten para kazanıyorum niye kur riskiyle karımı riske atayım.

2. çeyrek bilanço geldiği günün ertesinde kağıt 1.94 açmıştı ve güzel bilançoydu. 2. gün 1.69 'u gösterdi. O günden bu güne düşüş kanalında istikrarlı bir şekilde düştü. 3. çeyrek bilanço da iyi geldi. Yani 2. çeyrek ile 3. çeyrek arası neden düşer. Kurda değişiklik yok işler iyi 11.09.2017 de dolar 3.38 ama düşüş trendini hiç bozmadı. Bu durumda ve bu verilerle 2.çeyrek 3. çeyrek arası kağıdın primlenmesi gerekirdi.

Milleti bezdirip malları alır ve bir haber açıklayıp götürürlerse hiç şaşırmam açıkçası, etik olmadıkları aşikar. Şirket en son pay alım satımında 1.95.196 lar dan hisse alımı yaptı. Bu fiyatı edip etmediğini kendileri biliyordur diye düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Daha öncede belirttiğim üzere sorun bence kur, kar, şirketin işleri vs.. değil sorun ahlak eksikliği ve at hırsızlığı.

6. büyük bi mal boşaltma operasyonunun ortasında mı kaldık 1,90- 1,30 el insaf....

7. Kurun atesi sonmeden burda satis bitmez..gunluk bakmayin..kurda trend yukari..tcmb saglam faiz artirmadan da dusmez..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

8.  Alıntı Originally Posted by zincirsiz Yazıyı Oku
    Daha öncede belirttiğim üzere sorun bence kur, kar, şirketin işleri vs.. değil sorun ahlak eksikliği ve at hırsızlığı.
    Tespitinizde yerden göğe haklısınız.

Sayfa 153/759 İlkİlk ... 53103143151152153154155163203253653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •