Sayfa 37/759 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 289 - 296 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Adanalı cevval olur, atraksiyonu sever. Bu öküz kağıdın sahipleri Adana' lı değil mi. Hiç bir şey umurlarında değil. Bu kağıttan kuruş kazanamıyacakmıyız? Sayın Matmaca'nın takas paylaşımından başka yazan da yok. Maliyetine satıp '' ne halin varsa gör '' diyecez her halde..

2. selam arkadaşlar,şirketin geçmiş haberlerini biraz taradım ve aşağıdaki haber dikkatimi çekti,ama konuyla ilgili başka bişey bulamadım,hissenin eskileri belki gelişmeleri biliyordur diye buraya yazmak istedim,bu konuda bilgisi olan bizi aydınlatırsa sevinirim

''Bilici Yatırım'ın Adana'da bulunan Sawgın Tesisi'nin bulunduğu bölge kentsel dönüşüm alanı olarak ilan edildi. Konu ile ilgili oalrak KAP'a yapılan açıklamada ''Adana / Ceyhan belediyesinden almış olduğumuz bilgiye göre ; Ceyhan ilçesinde bulunan 11.173 metre kare alanlı Sawgın Tesis'imizin bulunduğu bölge kentsel dönüşüm alanı ilan edilmiştir. Sawgın Tesisimiz Ceyhan ilçe merkezinde, Çarşı, Adliye ve diğer resmi kurumlara yakın bir konumdadır, bu vesile ile bu alana toplu konut, Alış veriş Merkezi veya İş Merkezi yapılmasını Yönetim Kurulumuz gelişmelere göre değerlendirerek kamuoyu ile paylaşılacaktır'' denildi.''

üzerinden tam 2 yıl geçmiş,topiği de geriye doğru okudum biraz kimse bahsetmemiş,ya bu iş rafa kaldırıldı ya da çok zaman geçince unutuldu,yok eğer süreç devam ediyorsa hisse için güzel bir beklenti demektir bence

3. Maliyetine sattım seni, istersen uzaya git. Senin gibi kağıtla işim olmaz..

Sayfa 37/759 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •