Sayfa 135/759 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 6066 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Sana veriyim 175 ses Yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by kenanerdin45 Yazıyı Oku
    Sana veriyim 175 ses Yok

Taban yediğinde alırsın şimdi sat

SM-A310F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne cimri, ince hesaplı patronmuş......
    Takasları da toplu ve elinde gözüküyor ama.. kendine göre yeterince toplamamış sanırım..!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Bist'te 2 dönemdir hem satış hem de kar anlamında iyi bir performans gösterip bu kadar da ucuz kalmış senet sayısı az.
    Şahsen, en geç 2017 4.çeyrek finansallarına kadar bir bozulma olmaz ise 6 ay içinde mutlaka ciddi bir hareket göstereceğini düşünüyorum.
    Benim vadem ise en geç Kasım sonu. Kasım 10'u gibi gelecek bilanço iyi gelir de tepki vermez ise bilançodan sonraki 2-3 hafta içinde nişanı atarım.
    Düşüşlere bu kadar sert eşlik etmesine anlam veremiyorum ancak elimdeki başka senetlerde de aynı oynaklığı yaşadığım için fazla da bir şey diyemiyorum.
    Umarım en kısa sürede hakettiği yere gelir.

Bu arada, sn.kenanerdin45, siz belki bir aydır buradasınız. Ben 5 aydır bekliyorum, belki yıl veya yıllarca bekleyen var kağıtta. Dakika başı sitem etmek gereksiz. Kağıttan memnun değilseniz, bir vade belirleyin kendinize. O vade dolduğunda kar-zarar bakmadan satın gitsin. Sizin çektiğiniz sıkıntıyı hepimiz çekiyoruz nihayetinde.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

5. 1.95 hareketinden önce 1.73 'den satıp çıkmıştım. Ondan sonra yünsa (keşke hala yünsa da olsaymışım), jants, uşak ve adese de bir tur atıp tekrar 1.68 'den buraya geri geldim. Dünkü düşüşte 1.56 58 den ek alımlar yaptım. 2 ek alım daha yapabilecek nakit de ayırdım. 1.50 altına gelmedikçe daha ek alım yapmam.

Dövizdeki yükseliş karı olumsuz etkilediği için hissenin havası biraz bozuldu doğru. Ancak 30 eylül kur kapanışında ciddi bir prim yok yani 9 aylık da kur zararı az, otel 'in de kar ettiği tek çeyrek.
    Bu sebeple 9 aylık bilanço 'dan bende şahsen ümitliyim.

Bende sayın Mausolos gibi Kasım 15 e kadar beklerim. Beklentim gerçekleşmez ise bakıcaz artık😉
    Bunlar benim şahsi görüşlerimdir.
    Ytd

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sonuçta zamanla yarışıyoruz bu kadar yatırımcı harcanmaz benim isyanım spek ve patrona ne ayak uyduruyor hisse endex mi ??? Yoksa avcılarmı ??

7. zbirde bu grafik alıntı korkum patron uygularmı isyanım bu belki spek görür vazgeçer

8. Hisse epeydir kabak tadı verdi artık...
    1,54-56 dip çalışması mı dibi mi...
    teknikçi ve eskiler ne der acaba?

Aracı kurumum takaslara bakınca umut veriyor ama..
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Sayfa 135/759 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •